Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>
19.4.2022
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.   Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš ne...
Více zde >>>
31.3.2022
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí de...
Více zde >>>
28.3.2022
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení. Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu má...
Více zde >>>
5.2.2022
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste...
Více zde >>>
Aktuality
První | Předchozí |  Stránka 1 z 8  | Následující | Poslední

5.9.2022 - SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.

 

Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklistiky, běhu, outdooru/kempování a dalších aktivit.

 

Samozřejmě se pro Vás budeme snažit přinášet co nejvíce slevových akcí na hokejové produkty, ale i na ostatní odvětví jsme pro Vás zařídili velmi zajímavou slevu.

 

Obrovskou výhodou je, že Sportega má v Brně jak sklad, tak i kamennou prodejnu, kde bude možné si objednané zboží vyzkoušet, tak aby Vám vše perfektně sedělo.


http://www.modernhockey.eu/sportega.htm Více informací zde...
19.4.2022 - SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.

 

Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš nekompromisní redaktor.

Za organizátory musíme říct, že z výsledků je jasně patrné, jak je soutěž nesmírně vyrovnaná. Obrovské množství zápasů, které byly otevřeny až do samotného závěru a nutili ze všech vymáčknout maximum. To je přesně co chceme a co každého jednotlivce posouvá nesmírně dál.

 

Opravdu těžko najít nějakého favorita na zisk titulu, neskutečně těžké je vůbec trefit čtyři týmy, které se dostanou do semifinále.

Ale nepředbíhejme a pojďme se podívat na to, co se událo v odehraných 35 kolech.


http://www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amaterske_hrace_konec_zakladni_casti.htm Více informací zde...
31.3.2022 - LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí dech.

Sportovní komplex v Chomutově splňuje veškeré naše požadavky ohledně sportovišť a když k tomu připočteme naprosto luxusní ubytování a stravování, nebylo opravdu co řešit.

V těsné blízkosti zimního stadionu se nachází i Aquapark a Kamencové jezero, takže už pomalu začněte s dietou do plavek.

V článku se dozvíte, proč by byla obrovská chyba, kdybyste se ,,nejlepší sportovní dovolené,, jak naše kempy již osmým rokem titulujeme, neměli zúčastnit.


www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_chomutov_2022.htm Více informací zde...
28.3.2022 - FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ  LIZE NHL-R

 

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení.

Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu máme i rozhovor s nejproduktivnějším hráče celé soutěže Michalem Trávníčkem.


www.modernhockey.eu/amaterska_hokejova_liga_brno_kurim_nhlr_zakladni_cast.htm Více informací zde...
5.2.2022 - ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste si 2vs2 doslova zamilovali a věříme, že tomu bude tak i letos v arélu Nové Zbrojovky.

 


www.modernhockey.eu/olympijsky_festival_brno_modern_hockey.htm Více informací zde...
13.11.2021 - MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI
MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI

Po dlouhé pauze, mohla v září konečně vyplout do hokejových vod naše vlajková loď v podobě Superligy. I když jsme po pandemické výluce měli možnost odehrát Covid Cup, atmosféře a servisu našé celoroční soutěže pro hobbíky se máloco vyrovná.

 

Všechny týmy mají odehráno shodně po deseti zápasech a je tak ideální možnost si je prohlédnout pěkně v drobnohledu. Podíváme se, jak jak se týmům dařilo, kdo překvapil, kdo zůstává za očekáváním a kteří hráči se nám zatím nejvíce zapsali do podvědomí. 

 

Samozřejmě dojde i na názory všech trenérů, které si premiérově naše týmy samy draftovaly před sezónou, a na krátký rozhovor s nejproduktivnějším hráčem. 

 


www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amatery_superliga21_prvni_tretina.htm Více informací zde...
3.7.2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ
HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ

Tradice pokračuje, a tak už to máme po několikáté na závěr letních prázdnin opět oblíbený turnaj v minihokeji ve formátu 3-3 ve třetině.

 Určitě si toto datum zapište do kalendáře a už můžete pomalu zasílat přihlášky a složení soupisek týmu. 

Těšit se můžete jako vždy na výbornou organizaci, pozápasový servis a hlavně na pořádnou porci hokejové dřiny, kterou turnaj v miniokeji přináší.


www.modernhockey.eu/hokejovy_turnaj_pro_amatery_v_minihokeji_vyskov2021.htm Více informací zde...
28.5.2021 - MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY
MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 


www.modernhockey.eu/modern_hockey_covid_cup_hokejovy_turnaj_pro_amatery.htm Více informací zde...
15.5.2021 - REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU
REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU

Covidová situace se výrazně zlepšila. Zimní stadiony znovu otvírají a tak by nemělo nic bránit tomu, aby opět proběhli populární letní kempy.

Stejně jako v minulém roce pojedem do Milevska. Budeme se těšit na naše stálice a opory, ale stejně tak i na nováčky, kteří rozšíří naši početnou skupinu milovníků hokeje.

Kemp je vhodný pro hráče všech hokejových úrovní.

Prosím všechny o co nejrychlejší registraci, abychom mohli řešit ubytovací kapacity. Těší se na Vás celý tým MH.


http://www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_milevsko_2021.htm Více informací zde...
14.5.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL

V dnešním dílu se zaměříme na to, jak lze VR brýle v kombinaci se Sense Arenou (SA) využít, nejen jako tréninkový nástroj mimo led, ale jak zúročit její možnosti při nedílné a často velmi podceňované fázi samotného tréninku na ledě a samozřejmě i utkání, a to je rozcvička.

 

Nemusím se držet při zdi, abych mohl říci, že i pro tuto fázi se jedná o zcela revoluční počin a velký krok směrem kupředu.

Nejdříve bych chtěl seznámit čtenáře s tím, jak se brankáři rozcvičují nyní a co může Sense Aréna doplnit a co zcela nahradit. Hokej i doba jde dopředu a i když házení tenisáku o zeď má určitě svoje kvality a kouzlo, tak nemusíte obouvat bačkory, když jsou k dispozici sedmimílové boty.


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_4_dil.htm Více informací zde...
Tygrik