Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
19.4.2022
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.   Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš ne...
Více zde >>>
31.3.2022
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí de...
Více zde >>>
28.3.2022
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení. Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu má...
Více zde >>>
5.2.2022
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste...
Více zde >>>
13.11.2021
MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI

Po dlouhé pauze, mohla v září konečně vyplout do hokejových vod naše vlajková loď v podobě Superligy. I když jsme po pandemické výluce měli možnost odehrát Covid Cup, atmosféře a servisu našé celoroční soutěže pro hobbíky se máloco vyrovná.   Všechny týmy mají odehráno shodně po deseti zápase...
Více zde >>>
Aktuality
První | Předchozí |  Stránka 1 z 8  | Následující | Poslední

19.4.2022 - SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.

 

Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš nekompromisní redaktor.

Za organizátory musíme říct, že z výsledků je jasně patrné, jak je soutěž nesmírně vyrovnaná. Obrovské množství zápasů, které byly otevřeny až do samotného závěru a nutili ze všech vymáčknout maximum. To je přesně co chceme a co každého jednotlivce posouvá nesmírně dál.

 

Opravdu těžko najít nějakého favorita na zisk titulu, neskutečně těžké je vůbec trefit čtyři týmy, které se dostanou do semifinále.

Ale nepředbíhejme a pojďme se podívat na to, co se událo v odehraných 35 kolech.


http://www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amaterske_hrace_konec_zakladni_casti.htm Více informací zde...
31.3.2022 - LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí dech.

Sportovní komplex v Chomutově splňuje veškeré naše požadavky ohledně sportovišť a když k tomu připočteme naprosto luxusní ubytování a stravování, nebylo opravdu co řešit.

V těsné blízkosti zimního stadionu se nachází i Aquapark a Kamencové jezero, takže už pomalu začněte s dietou do plavek.

V článku se dozvíte, proč by byla obrovská chyba, kdybyste se ,,nejlepší sportovní dovolené,, jak naše kempy již osmým rokem titulujeme, neměli zúčastnit.


www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_chomutov_2022.htm Více informací zde...
28.3.2022 - FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ  LIZE NHL-R

 

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení.

Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu máme i rozhovor s nejproduktivnějším hráče celé soutěže Michalem Trávníčkem.


www.modernhockey.eu/amaterska_hokejova_liga_brno_kurim_nhlr_zakladni_cast.htm Více informací zde...
5.2.2022 - ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste si 2vs2 doslova zamilovali a věříme, že tomu bude tak i letos v arélu Nové Zbrojovky.

 


www.modernhockey.eu/olympijsky_festival_brno_modern_hockey.htm Více informací zde...
13.11.2021 - MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI
MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI

Po dlouhé pauze, mohla v září konečně vyplout do hokejových vod naše vlajková loď v podobě Superligy. I když jsme po pandemické výluce měli možnost odehrát Covid Cup, atmosféře a servisu našé celoroční soutěže pro hobbíky se máloco vyrovná.

 

Všechny týmy mají odehráno shodně po deseti zápasech a je tak ideální možnost si je prohlédnout pěkně v drobnohledu. Podíváme se, jak jak se týmům dařilo, kdo překvapil, kdo zůstává za očekáváním a kteří hráči se nám zatím nejvíce zapsali do podvědomí. 

 

Samozřejmě dojde i na názory všech trenérů, které si premiérově naše týmy samy draftovaly před sezónou, a na krátký rozhovor s nejproduktivnějším hráčem. 

 


www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amatery_superliga21_prvni_tretina.htm Více informací zde...
3.7.2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ
HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ

Tradice pokračuje, a tak už to máme po několikáté na závěr letních prázdnin opět oblíbený turnaj v minihokeji ve formátu 3-3 ve třetině.

 Určitě si toto datum zapište do kalendáře a už můžete pomalu zasílat přihlášky a složení soupisek týmu. 

Těšit se můžete jako vždy na výbornou organizaci, pozápasový servis a hlavně na pořádnou porci hokejové dřiny, kterou turnaj v miniokeji přináší.


www.modernhockey.eu/hokejovy_turnaj_pro_amatery_v_minihokeji_vyskov2021.htm Více informací zde...
28.5.2021 - MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY
MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 


www.modernhockey.eu/modern_hockey_covid_cup_hokejovy_turnaj_pro_amatery.htm Více informací zde...
15.5.2021 - REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU
REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU

Covidová situace se výrazně zlepšila. Zimní stadiony znovu otvírají a tak by nemělo nic bránit tomu, aby opět proběhli populární letní kempy.

Stejně jako v minulém roce pojedem do Milevska. Budeme se těšit na naše stálice a opory, ale stejně tak i na nováčky, kteří rozšíří naši početnou skupinu milovníků hokeje.

Kemp je vhodný pro hráče všech hokejových úrovní.

Prosím všechny o co nejrychlejší registraci, abychom mohli řešit ubytovací kapacity. Těší se na Vás celý tým MH.


http://www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_milevsko_2021.htm Více informací zde...
14.5.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL

V dnešním dílu se zaměříme na to, jak lze VR brýle v kombinaci se Sense Arenou (SA) využít, nejen jako tréninkový nástroj mimo led, ale jak zúročit její možnosti při nedílné a často velmi podceňované fázi samotného tréninku na ledě a samozřejmě i utkání, a to je rozcvička.

 

Nemusím se držet při zdi, abych mohl říci, že i pro tuto fázi se jedná o zcela revoluční počin a velký krok směrem kupředu.

Nejdříve bych chtěl seznámit čtenáře s tím, jak se brankáři rozcvičují nyní a co může Sense Aréna doplnit a co zcela nahradit. Hokej i doba jde dopředu a i když házení tenisáku o zeď má určitě svoje kvality a kouzlo, tak nemusíte obouvat bačkory, když jsou k dispozici sedmimílové boty.


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_4_dil.htm Více informací zde...
28.3.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL

Určitě jste již někde zaznamenali videa nebo fotky, kde jste viděli brankáře NHL mačkat nějaké tlačítka na zdi, ťukat do displeje se speciálními brýlemi atd. 

Stejně rychle jak se vyvíjí hra samotná, jde dopředu i samotný trénink a nemůžeme se tedy divit, že k tréninku na ledě, dávkám s kondičním trenérem mimo led, se přidal i pravidelný trénink pro oko-mozek-tělo. A v dnešním článku se dozvíte, jak trénovat kognitivní funkce pomocí aplikace Sense Arena.

 

 


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_3_dil.htm Více informací zde...
Tygrik