Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
28.5.2024
PŘIHLAŠUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY MILEVSKO 2024

Stejně jako v minulých letech volíme opět tuto ověřenou lokalitu, kde je vše potřebné doslova na jednom místě a vycházejí nám kdykoliv s čímkoliv vstříc.   Kemp je určitě ta nejlepší akce z celého roku a za to, že budete spokojeni, dá celý realizační tým ruku do ohně. Na této akci se většin...
Více zde >>>
6.1.2024
MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Superliga měla za sebou nucenou vánoční pauzu a jelikož jsme v polovině základní části, je na čase si shrnout, jak si týmy v naší brněnské amatérské hokejové lize vedou.   Letos je to zřejmě nejvyrovnanější ročník v celé historii, kdy může kdokoliv porazit kohokoliv a téměř 70 % výsledků je o...
Více zde >>>
2.5.2023
OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY

Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfiná...
Více zde >>>
3.4.2023
INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.   Kemp je určitě ta ne...
Více zde >>>
24.2.2023
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR

Už před včerejším utkáním proti Rajhradu bylo jasné, že o prvenství v základní části této amatérské ligy nemůžeme přijít, ale i tak jsme našli koncentraci a dokázali zvítězit. Paradoxně se s tímto týmem utkáme znovu už za týden, kdy odstartuje čtvrtfinále play off.   Teď si ale pojďme podívat...
Více zde >>>
Aktuality
První | Předchozí |  Stránka 1 z 8  | Následující | Poslední

28.5.2024 - PŘIHLAŠUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY MILEVSKO 2024

Stejně jako v minulých letech volíme opět tuto ověřenou lokalitu, kde je vše potřebné doslova na jednom místě a vycházejí nám kdykoliv s čímkoliv vstříc.

 

Kemp je určitě ta nejlepší akce z celého roku a za to, že budete spokojeni, dá celý realizační tým ruku do ohně.

Na této akci se většinou protočí kolem sta hráčů, což je ta nejlepší zpětná vazba a samozřejmě i největší lákadlo pro nováčky.


www.modernhockey.eu/hokejove-kempy-pro-amatery-milevsko-2024.htm Více informací zde...
6.1.2024 - MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI
MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI

 

Superliga měla za sebou nucenou vánoční pauzu a jelikož jsme v polovině základní části, je na čase si shrnout, jak si týmy v naší brněnské amatérské hokejové lize vedou.

 

Letos je to zřejmě nejvyrovnanější ročník v celé historii, kdy může kdokoliv porazit kohokoliv a téměř 70 % výsledků je o jednu branku, nebo dojde na samostatné nájezdy, což nám dělá obrovskou radost.

 

Dokazuje to i to, že se během první poloviny na samotném špici vystřídalo několik celků a každá povedená, či nepovedená zápasové série, dokáže okamžitě zahýbat tabulkou.


http://www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amatery_brno_modern_hockey_24.htm Více informací zde...
2.5.2023 - OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY
OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY

 Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfinálové skupiiny, které budou hostit haly za Lužánkami. 

 

Pojďme se podívat, jak se kterým týmům dařilo, ne které opory mohli spoléhat a jaké jsou jejich vyhlídky pro play off.


http://www.modernhockey.eu/brnenska_amaterska_hokejova_liga_mh_superliga_13_zakladni_cast.htm Více informací zde...
3.4.2023 - INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU
INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.

 

Kemp je určitě ta nejlepší akce z celého roku a za to, že budete spokojeni, dá celý realizační tým ruku do ohně.

Na této akci se většinou protočí kolem sta hráčů, což je ta nejlepší zpětná vazba a samozřejmě i největší lákadlo pro nováčky.


http://www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_milevsko_2023.htm Více informací zde...
24.2.2023 - TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR

Už před včerejším utkáním proti Rajhradu bylo jasné, že o prvenství v základní části této amatérské ligy nemůžeme přijít, ale i tak jsme našli koncentraci a dokázali zvítězit. Paradoxně se s tímto týmem utkáme znovu už za týden, kdy odstartuje čtvrtfinále play off.

 

Teď si ale pojďme podívat na to, co bylo v této sezóně klíčové. Jak předvedenou hru viděl náš trenér, jak se dařilo našim borcům v individuálních statistikách a třešničkou na dortu je potom rozhovor s hráčem, který nevynechal ani jedno soutěžní utkání.

 


http://www.modernhockey.eu/Modern_hockey_vitezem_zakladni_casti_brnenske_amaterske_ligy_nhlr.htm Více informací zde...
5.9.2022 - SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.

 

Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklistiky, běhu, outdooru/kempování a dalších aktivit.

 

Samozřejmě se pro Vás budeme snažit přinášet co nejvíce slevových akcí na hokejové produkty, ale i na ostatní odvětví jsme pro Vás zařídili velmi zajímavou slevu.

 

Obrovskou výhodou je, že Sportega má v Brně jak sklad, tak i kamennou prodejnu, kde bude možné si objednané zboží vyzkoušet, tak aby Vám vše perfektně sedělo.


http://www.modernhockey.eu/sportega.htm Více informací zde...
19.4.2022 - SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.

 

Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš nekompromisní redaktor.

Za organizátory musíme říct, že z výsledků je jasně patrné, jak je soutěž nesmírně vyrovnaná. Obrovské množství zápasů, které byly otevřeny až do samotného závěru a nutili ze všech vymáčknout maximum. To je přesně co chceme a co každého jednotlivce posouvá nesmírně dál.

 

Opravdu těžko najít nějakého favorita na zisk titulu, neskutečně těžké je vůbec trefit čtyři týmy, které se dostanou do semifinále.

Ale nepředbíhejme a pojďme se podívat na to, co se událo v odehraných 35 kolech.


http://www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amaterske_hrace_konec_zakladni_casti.htm Více informací zde...
31.3.2022 - LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí dech.

Sportovní komplex v Chomutově splňuje veškeré naše požadavky ohledně sportovišť a když k tomu připočteme naprosto luxusní ubytování a stravování, nebylo opravdu co řešit.

V těsné blízkosti zimního stadionu se nachází i Aquapark a Kamencové jezero, takže už pomalu začněte s dietou do plavek.

V článku se dozvíte, proč by byla obrovská chyba, kdybyste se ,,nejlepší sportovní dovolené,, jak naše kempy již osmým rokem titulujeme, neměli zúčastnit.


www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_chomutov_2022.htm Více informací zde...
28.3.2022 - FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ  LIZE NHL-R

 

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení.

Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu máme i rozhovor s nejproduktivnějším hráče celé soutěže Michalem Trávníčkem.


www.modernhockey.eu/amaterska_hokejova_liga_brno_kurim_nhlr_zakladni_cast.htm Více informací zde...
5.2.2022 - ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste si 2vs2 doslova zamilovali a věříme, že tomu bude tak i letos v arélu Nové Zbrojovky.

 


www.modernhockey.eu/olympijsky_festival_brno_modern_hockey.htm Více informací zde...
Tygrik