Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
13.11.2021
MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI

Po dlouhé pauze, mohla v září konečně vyplout do hokejových vod naše vlajková loď v podobě Superligy. I když jsme po pandemické výluce měli možnost odehrát Covid Cup, atmosféře a servisu našé celoroční soutěže pro hobbíky se máloco vyrovná.   Všechny týmy mají odehráno shodně po deseti zápase...
Více zde >>>
3.7.2021
HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ

Tradice pokračuje, a tak už to máme po několikáté na závěr letních prázdnin opět oblíbený turnaj v minihokeji ve formátu 3-3 ve třetině.  Určitě si toto datum zapište do kalendáře a už můžete pomalu zasílat přihlášky a složení soupisek týmu.  Těšit se můžete jako vždy na výbornou organizaci, ...
Více zde >>>
28.5.2021
MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.   Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlo...
Více zde >>>
15.5.2021
REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU

Covidová situace se výrazně zlepšila. Zimní stadiony znovu otvírají a tak by nemělo nic bránit tomu, aby opět proběhli populární letní kempy. Stejně jako v minulém roce pojedem do Milevska. Budeme se těšit na naše stálice a opory, ale stejně tak i na nováčky, kteří rozšíří naši početnou skupinu...
Více zde >>>
14.5.2021
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL

V dnešním dílu se zaměříme na to, jak lze VR brýle v kombinaci se  Sense Arenou  (SA) využít, nejen jako tréninkový nástroj mimo led, ale jak zúročit její možnosti při nedílné a často velmi podceňované fázi samotného tréninku na ledě a samozřejmě i utkání, a to je rozcvička.   Nemusím se drže...
Více zde >>>
Aktuality
První | Předchozí |  Stránka 1 z 7  | Následující | Poslední

13.11.2021 - MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI
MH SUPERLIGA - PRVNÍ TŘETINA SOUTĚŽE ZA NÁMI

Po dlouhé pauze, mohla v září konečně vyplout do hokejových vod naše vlajková loď v podobě Superligy. I když jsme po pandemické výluce měli možnost odehrát Covid Cup, atmosféře a servisu našé celoroční soutěže pro hobbíky se máloco vyrovná.

 

Všechny týmy mají odehráno shodně po deseti zápasech a je tak ideální možnost si je prohlédnout pěkně v drobnohledu. Podíváme se, jak jak se týmům dařilo, kdo překvapil, kdo zůstává za očekáváním a kteří hráči se nám zatím nejvíce zapsali do podvědomí. 

 

Samozřejmě dojde i na názory všech trenérů, které si premiérově naše týmy samy draftovaly před sezónou, a na krátký rozhovor s nejproduktivnějším hráčem. 

 


www.modernhockey.eu/hokejova_liga_pro_amatery_superliga21_prvni_tretina.htm Více informací zde...
3.7.2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ
HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ

Tradice pokračuje, a tak už to máme po několikáté na závěr letních prázdnin opět oblíbený turnaj v minihokeji ve formátu 3-3 ve třetině.

 Určitě si toto datum zapište do kalendáře a už můžete pomalu zasílat přihlášky a složení soupisek týmu. 

Těšit se můžete jako vždy na výbornou organizaci, pozápasový servis a hlavně na pořádnou porci hokejové dřiny, kterou turnaj v miniokeji přináší.


www.modernhockey.eu/hokejovy_turnaj_pro_amatery_v_minihokeji_vyskov2021.htm Více informací zde...
28.5.2021 - MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY
MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 


www.modernhockey.eu/modern_hockey_covid_cup_hokejovy_turnaj_pro_amatery.htm Více informací zde...
15.5.2021 - REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU
REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU

Covidová situace se výrazně zlepšila. Zimní stadiony znovu otvírají a tak by nemělo nic bránit tomu, aby opět proběhli populární letní kempy.

Stejně jako v minulém roce pojedem do Milevska. Budeme se těšit na naše stálice a opory, ale stejně tak i na nováčky, kteří rozšíří naši početnou skupinu milovníků hokeje.

Kemp je vhodný pro hráče všech hokejových úrovní.

Prosím všechny o co nejrychlejší registraci, abychom mohli řešit ubytovací kapacity. Těší se na Vás celý tým MH.


http://www.modernhockey.eu/hokejove_kempy_pro_amatery_milevsko_2021.htm Více informací zde...
14.5.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL

V dnešním dílu se zaměříme na to, jak lze VR brýle v kombinaci se Sense Arenou (SA) využít, nejen jako tréninkový nástroj mimo led, ale jak zúročit její možnosti při nedílné a často velmi podceňované fázi samotného tréninku na ledě a samozřejmě i utkání, a to je rozcvička.

 

Nemusím se držet při zdi, abych mohl říci, že i pro tuto fázi se jedná o zcela revoluční počin a velký krok směrem kupředu.

Nejdříve bych chtěl seznámit čtenáře s tím, jak se brankáři rozcvičují nyní a co může Sense Aréna doplnit a co zcela nahradit. Hokej i doba jde dopředu a i když házení tenisáku o zeď má určitě svoje kvality a kouzlo, tak nemusíte obouvat bačkory, když jsou k dispozici sedmimílové boty.


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_4_dil.htm Více informací zde...
28.3.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL

Určitě jste již někde zaznamenali videa nebo fotky, kde jste viděli brankáře NHL mačkat nějaké tlačítka na zdi, ťukat do displeje se speciálními brýlemi atd. 

Stejně rychle jak se vyvíjí hra samotná, jde dopředu i samotný trénink a nemůžeme se tedy divit, že k tréninku na ledě, dávkám s kondičním trenérem mimo led, se přidal i pravidelný trénink pro oko-mozek-tělo. A v dnešním článku se dozvíte, jak trénovat kognitivní funkce pomocí aplikace Sense Arena.

 

 


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_3_dil.htm Více informací zde...
26.2.2021 - MÁM VÁS RÁD, ANEB ŽIVOT V NEHOKEJOVÉ DEPRESI
MÁM VÁS RÁD, ANEB ŽIVOT V NEHOKEJOVÉ DEPRESI

Velmi upřímná zpověď našeho Tůmiče o tom, co pro něj znamenáte, a jak moc těžký byl pro Modern Hockey celý poslední rok, který tak negativně ovlivnila pandemie covidu. Nahlédněte do duše našeho bouřliváka, který se nebojí upřímnosti a dává svým emocím přirozený průběh.

Myslím, že řada z Vás bude překvapena.


www.modernhockey.eu/mam_vas_rad_aneb_zivot_v_nehokejove_depresi.htm Více informací zde...
16.2.2021 - VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 2. DÍL
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 2. DÍL

A máme tu další díl našeho seriálu, který je věnován hlavně našim mužům v maskách a jejich tréninku. Dnes nahlédneme pořádně pod pokličku celého programu a těšit se můžete i na slibované videa. 

Dozvíte se, zda je lepší trénovat s ovladači, nebo popruhy na rukavicích, jaké druhy obtížnosti hra skýtá, a co vše si můžete nastavit v menu a zpestřit si tak celý tréninkový progres.


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_2_dil.htm Více informací zde...
1.2.2021 - TRÉNINK VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ - 1.DÍL
TRÉNINK VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ - 1.DÍL

Přináším Vám nový seriál, který bude pojednávat o tréninku ve virtuální realitě. Primárně je sice určený pro hokejové brankáře všech dovednostních úrovní a věku, ale určitě si v něm najdou svoje zalíbení i příznivci nových tréninkových metod. V prvním dílu se dozvíte, jak jsem se k virtuální realitě dostal a seznámíme se i s brankářským programem Sense Arena.


www.modernhockey.eu/vr_trenink_sense_arena_1_dil.htm Více informací zde...
28.12.2020 - BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES
BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES

Situace bohužel připomíná hororový kolotoč. Sotva pracně seženeme ledy a vymyslím program, přijde jedno z dalších omezení.

Samozřejmě nám to bere vítr z plachet a psychicky je to hodně náročné, ale rozhodli jsme se vymyslet další program i v nejpřísnějším nařízení.

 

Přijde nám škoda opět vypadnout na delší dobu z rytmu a opět se potom znovu dostávat pracně do kondice. Bylo by dobré, aby jste se každý kdo teď chodil, přisli alespoň jednou týdně sklouznout. Věříme, že odteď se bude už jen rozvolňovat a postupně budeme najíždět do klasického režimu.


www.modernhockey.eu/hokejove_treninky_pro_amatery_i_v_patem_stupni_pes.htm Více informací zde...
Tygrik