Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
1.8.2020
HOKEJOVÝ TURNAJ 3-3 VE VYŠKOVĚ 29.8.

Již třetím rokem budeme pořádat ve Vyškově tento populární turnaj, který jste si oblíbili na našich letních hokejových kempech. Minulé dva ročníky se těšily velkým ohlasům a nevidíme jediný důvod, proč v této tradici nepokračovat, takže i letos se můžete těšit na párádní hokejové bitvy 3na3. V ...
Více zde >>>
7.5.2020
NOVÁ TRENÉRSKÁ POSILA SE ZKUŠENOSTMI Z NHL

Již na úvodním pondělním tréninku budete moct poslouchat cenné rady populárního ,,Harryho,,. Je nám nesmírnou ctí přivítat do našich řad tohoto obětavého srdcaře, jehož hokejová kariéra je nejen bohatá a úspěšná, ale hlavně neskutečně zajímavá. Jako pravidelný účastník mládežnických mistrovst...
Více zde >>>
5.5.2020
OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE SE VRACÍME ZPÁTKY NA LED

Po dlouhých týdnech čekání a tvrdé hokejové abstinenci jsme se konečně dočkali a v pondělí 11.5. můžeme opět nazout brusle. Zimní stadiony ovšem musí respektovat pravidla nouzového režimu, tudíž nebudeme vpuštěni do šaten a sprch. Není to sice značka ideál, ale dá se to řešit koberečkem u auta,...
Více zde >>>
25.4.2020
OD PRVNÍCH KRŮČKŮ NA LEDĚ AŽ DO SUPERLIGY

Přečtěte si zajímavý rozhovor a hlavně zhlédněte video, které si kluci sami natočili a sestříhali. Zachycuje průřez působení populární bratrské dvojice Květoňů u nás v Modern Hockey. Patří k těm, kteří u nás vstoupili jako naprostí amatéří uplně poprvé na led a můžete si tak prohlédnout jejich po...
Více zde >>>
30.3.2020
ONLINE HOKEJOVÉ TRÉNINKY

Karanténa potrvá zřejmě ještě hodně dlouho, a jelikož už teď je nám po hokeji velké smutno, rozhodli jsme se pro Vás nachystat alespoň hokejové tréninky v online podobě.   V tuto středu přoběhne od 18h na našem facebooku první a pokud to bude mít kladný ohlas, určitě budeme pokračovat i na dá...
Více zde >>>

SPRING SERIES 2019: MODERN HOCKEY VS HC STRNADOS

 spring_series_amatersky_hokej_brno

 

Jak jste si mnozí všimli, v posledních cca 3 měsících, vždycky když měl soupeř volné kolo v SAHL lize, jsme se domluvili na přáteláčky. A jelikož to byly vždy krásné a pohodové souboje, rozhodli jsme se to pozvednout na vyšší úroveň a dodat těmto zápasům trošku jiskry a profesionálního servisu a domluvili jsme tuto ,,Jarní sérii,,.

 

Strnados jsou velmi kvalitní tým a ikdyž jsme byli párkrát velmi blízko, zatím jsme ho ještě nedokázali ani jednou porazit.

 

 

Mají ve svém kádru šikovné hráče, na kterých je vidět, že to za mlada mrskali a na jejich kombinační hru se krásně kouká, které vhodně doplňují i rození hobbíci, takže přesně takový mix, jaký nabízí i MH.

Všechny dosavadní zápasy byly opravdu super a obě strany si je maximálně pochvalovali.

 

Věřím, že dokážeme zmobilizovat síly a statečně se porveme o trofej a užijeme si další parádní hokejové podvečery.

 modern_hockey_hokejova_serie_strnados

 

JAKÝM ZPŮSOBEM SE BUDE JARNÍ SÉRIE ODEHRÁVAT ?

 

Celá série se bude hrát stejným způsobem jako například play off v NHL a to na čtyří vítězné utkání. Minimum je tedy čtyři a maxim sedm zápasů

 

 

Hráte se bude 3x15minut čistého času. Zápas nemůže skončit remízou, takže pokud bude na konci zápasu nerozhodný stav, bude se rozhodovat ve třech kolech samostatných nájezdů.

 

Tým, který první dosáhne čtyř výher, se stáva vítězem tohoto hokejového klání.

 

 hokejovy_tym_v_brne_modern_hockey_vs_strnados

 

O CO SE BUDE HRÁT ? hokejove_turnaje_pro_amatery

 

 

 

 

 

Jelikož nechceme, aby tato série byla pouze jedna, ale pokračovala i v dalších letech, bude se hrát o putovní pohár, kde se ocitne štítek s logem vítěze.

 

Pohár zůstane u vítěze až do další série a je povoleno z něj pít pouze alkoholické nápoje Úžasný Vítězný tým obdrží i zmenšenou kopii této trofeje, kterou si mohou poté na památku vystavit do klubové vitríny.

 

 

 

Pamatovali jsme i na individuální ocenění. Budeme udělovat dvě ceny a to pro nejužitečnějšího hráče a

 

nejproduktivnějšího hráče celé série.

 

 

 

 

 

 

TERMÍNY ZÁPASŮ

 

Hrát se bude každou středu v super čas 19:45 v Rosicích.

 

 

1. zápas: 17.4. 19:45 Rosice

 

2. zápas: 24.4. 19:45 Rosice

 

3. zápas: 1.5. 19:45 Rosice

 

4. zápas: 8.5. 19:45 Rosice

 

5. zápas: 15.5. 19:45 Rosice

 

6. zápas: 21.5. 19:45 Rosice

 

7. zápas: 28.5 19:45 Rosice

 

 

Na zápasy se může samozřejmě kdokoliv přijít podívat a podpořit kluky na střídačku, nebo do hlediště.

 

Věříme, že se najde po nějakém zápase čas zajít se soupeřem na kofolu, nebo pivečko a poznat se i mimo led.

 

 

 hokejove_utkani_pro_amatery_modern_hockey_vs_strnadost

 

 

NOMINACE NA ZÁPASY

 

Zřejmě jste si všimli, že zápasy jsou sice vypsány v kalendáři akcí, ale není možné se na ně přihlásit. Jelikož se jedná o soupeře velmi kvalitního, bylo by ideální kdyby se kostra týmu skládala ze 70% hráčů z A týmu a zbytek by se vhodně doplnil hráči z B týmu.

 

Kdo například z novějších hráčů v Modernu není ještě zařazen do skupin a chtěl by hrát, určitě se přihlašte přes odkazy výše, nebo napište rovnou Tůmičovi.

 

Do této série určitě nevstupujeme jako favoriti, ale jako vždy se budeme snažit nechat na ledě srdíčko a bojovat o výhru v každém zápase. Věříme, že díky kvalitám soupeře, pro nás budou tyto zápasy velkým přinosem a zpestřením.

 

 

SLOVO ZÁVĚREM

 

Věříme, že se všechny zápasy budou tou nejlepší reklamou na amatérský hokej. Je nám jasné, že emoce patří i k hobby hokeji a každý tým bude chtít vyhrát, ale na druhou stranu očekáváme, že celá série se ponese ve velkém duchu fair play, v jakém se nesly i předešlé přátelské zápasy.

 

Myšlenka každé této série je právě propojení hokejového džentlmenství a vysokého herního umu a a samozřejmě poznání nového týmu a jeho hráčů, jelikož najít v dnešní době tým, který má hokejovou kvalitu a pohodové vystupovaní, což Strnados určitě mají, není vůbec nic jednoduchého.

 

hokejove_zapasy_v_brne_modernhockey_vs_hc_strnados 

 

Přejeme všem zúčastněným super zábavu a ať vyhraje ten lepší !

 

Tygrik