Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
30.3.2020
ONLINE HOKEJOVÉ TRÉNINKY

Karanténa potrvá zřejmě ještě hodně dlouho, a jelikož už teď je nám po hokeji velké smutno, rozhodli jsme se pro Vás nachystat alespoň hokejové tréninky v online podobě.   V tuto středu přoběhne od 18h na našem facebooku první a pokud to bude mít kladný ohlas, určitě budeme pokračovat i na dá...
Více zde >>>
21.3.2020
HOKEJEM PROTI COVID 19 - POMOŽMĚ SPOLEČNĚ !

Dlouho jsme přemýšleli, jak zahnat hokejový půst v karanténě a přinutit všechny milovníky hokeje, aby v této těžké době uchopili opět hokejku do svých rukou.   A co může být lepším impulsem, než abychom pomohli dobré věci a lidem, kteří to nyni nejvíce potřebují. Přicházíme tak s výzvou ,,HOK...
Více zde >>>
15.3.2020
AŽ DO ODVOLÁNÍ ŽÁDNÉ AKCE

Jak všchni víte, ohledně šíření COVID-19 jsou uzavřeny veškeré sportoviště, takže přerušujeme až do odvolání veškeré tréninky a zápasy. Držte se, hlídejte se a doufejme, že se brzy potkáme na ledě.
14.2.2020
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS POPRVÉ V MILEVSKU

Po dlouhých pěti letech, kdy jsme jezdili do Brumova, jsme se rozhodli pro změnu destinace a vybrali jsme krásnou lokaci Jižních Čech a to konkrétně Milevsko.    Hledali jsme místo, kde budeme mít všechno pohromadě a věříme, že jsme se rozhodli dobře.   Doufáme, že to bude jisté oživení z...
Více zde >>>
25.9.2019
11. GALAVEČER MODERN HOCKEY

Jako již tradičně se pořádá tato oblíbená akce, kde budeme vyhodnocovat loňskou Superligovou sezónu, úspěchy v NHL-R a představovat veškeré novinky, které nás čekají.   Přijďte si užít profesionálně moderovaný večer plný zábavy a alkoholu. Odhodmě brusle, pozvedněme krygle a panákovky a vyr...
Více zde >>>

HLEDÁME NADŠENÉ HOKEJOVÉ AMATÉRY DO NAŠICH SOUTĚŽÍ

 

Zodpověz přihlašovací dotazník: https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/amatersky-hokej-brno-dorazni/

 

Hokejova_liga_brno_hledame_hokejove_hokejisty_do_tymu

 

 

Máme tu začátek září a pomalu se nám blíží start jak vlastní MH SUPERLIGY, tak i NHL-R a zvažované KHL (Kuřimská Hokejová Liga).
 
Je tedy ideální čas, aby se k nám mohli připojit nováčci a Vaši kamarádi a mohli si tak naplno vychutnat neopakovatelnou atmosféru, která v kolektivu naší MH rodiny panuje. 
 
Přihlásit se může absolutně kdokoli, kdo má rád hokej a pořádnou porci zábavy. 
 
Pokud víte o někom, kdo by do našeho kolektivu nadšených hokejových amatérů zapadl, jak herně tak i lidsky, určitě mu přepošlete link na dotazník.
 
Kdo má zájem nejen o hraní, ale rád by pravidelně zlepšoval své hokejové dovednosti, radi ho samozřejmě přivítáme i na našich trénincích.
 
Jak jste již zvyklí, vše budeme řešit formou dotazníku, jehož vyplnění Vám zabere cca 3 minuty a ze kterého vše určitě pochopíte.


DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ NALEZNETE: ZDE

 
 

 


 

 

originalni_hokejova_liga_v_brne 

MH SUPERLIGA: ROZŠIŘUJEME LIGU O DVA NOVÉ TÝMY 

 

Jak jistě všichni víte, v naší vyhlášené hokejové lize pro amatéry dojde k pár změnám a všichni věříme, že to budou zase kroky kupředu a zvednou ještě více aktraktivitu celé soutěže.

 

Tou první z avizovaných změn je rozšíření ligy o dva nové týmy, celkem tedy už na osm týmů, což přinese samozřejmě i změnu celého konceptu a systému soutěže. 

 

Veškeré informace o této opravdu originální amatérské hokejové lize naleznete: ZDE 

 

 

Start soutěže: 13.10. 2019 
Počet MH týmů: 8

Vhodné pro: díky nasazováním stejně vyrovnaných formací je liga vhodná naprosto pro všechny úrovně od začínajících amatérů až po zkušené hobby hráče.
Hrací dny a časy: neděle (16,00-21,45)

Týmy: Los Bomberos, Red Wheels, Rockets, Griffins, Raptors, Black Hawks 
Zimní stadion: Kuřim

 


 

 

 

brnenska_hokejova_liga_pro_rekreacni_hrace_a_rybnikare

 

 

NHL-R LIGA: DOPLŇTE NAŠE DVA STÁVAJÍCÍ TÝMY 

Již řadu let jsme účastníky této ligy, kde budeme mít stejně jako v minulých ročnících dva týmy, které povedou naši trenéři Tomáš Tůma a Jiří Otoupalík.

 

Věříme, že skvělé herní časy přes týden, které se nám podařilo pro naše týmy zajistit, přilákají do našich týmů nové posily.

 

Veškeré informace o této lize naleznete: ZDE 


Start soutěže: 1.10. 2019
Počet MH týmů: 2

Vhodné pro: střední úroveň hobby hráčů
Hrací dny a časy: pondělí 20:15 a úterý 21:15

Týmy: Modern Hockey TT, Modern Hockey JO, Raci, IP Racing, Sexy Bonbónky, Mantinels Rajhrad, Predators, Origins Brno
Zimní stadion: Kuřím a Krasohala

 


 

kuřimská_hokejová_liga

 

KHL: KUŘIMSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 

S novým zimním stadionem se rýsuje i myšlenka vlastní kuřimské ligy. Účast zatím potvrdilo cca pět týmů a momentálně je v jednání vše od finálního složení týmů, systému i pravidel ligy. Pokud uznáme, že pro nás bude mít význam tuto ligu hrát, rádi si pro ni vyčleníme sobotní den. 

 

Start soutěže: 1.11. 2019
Počet MH týmů: 1
Hrací dny a časy: sobota
Zimní stadion: Kuřim

 

 

 

 


 

OSLOVTE KAMARÁDY

Řada z Vás se již během sezóny ptala, zda může přivést kamarády, kteří by chtěli náš originální program pro amatérské hokejisty vyzkoušet.

 

Nechtěli jsme rozbíjet dané soupisky, ale teď nastává ten pravý okamžik, kdy se k nám mohou všichni zájemci připojit. Od koho jiného mohou dostat lepší reference, než od samotných účastníků naší soutěže.amatérský_hokejový_tým_v_brně_hledá_nové_hráče

 

Pokud to budou přímo Vaši kamáradi, je velká pravděpodobnost, že budou zařazeni právě k Vám do týmu. Spoléháme i na to, že dotyčné znáte a věříte, že k nám dobře zapadnou.

 

Nehledáme superplejery, ale pohodáře, kteří jsou nadšení pro hokej.

 

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽE KDOKOLI

Samozřejmě, že liga není určena jen pro kamarády kamarádů. Přihlásit se může naprosto kdokoli, kdo umí alespoň trošku bruslit a držet hokejku. Ve všech soutěžích se snažíme, aby výkonnost nebyla tím rozhodujícím faktorem, ale aby zápasy byly co nejvyrovnanější a hráče neustále posouvaly v jejich výkonnosti vpřed.

 

Více informací o tom jak fungují naše ligy se dozvíte: ZDE

 

 

CO MUSÍ NOVÝ ZÁJEMCE UDĚLAT ?

 

1. Vyplnit dotazník zde: https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/amatersky-hokej-brno-dorazni/

 

2. Zúčastnit se alespoň dvou akcí v Modern Hockey. Na výběr máte buď trénink, nebo zápas.

Jednak si tím chceme ověřit, zda to myslíte opravdu vážně a hlavně Vás potřebujeme vidět víckrát v akci, abychom Vám mohli udělit rating, který je potřebný pro zařazení do týmu.

Při návštěvě akce říct trenérovi, že jste nový zájemce o Superligu.

Vypsané akce naleznete v kalendáři akcí: ZDE

 

3. Ideálně se přijít podívat na náš MH GALAVEČER, kde se po udílení cen za minulou sezónu budou prezentovat i nové sestavy všech týmů, včetně ratingů hráčů a veškerých novinek pro novou sezónu.

A tato oblíbená společenská akce je ideální možností, jak poznat všechny super lidi, kteří už s námi x let spojují své životy.

 

 

 


 

KONTAKT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ

Pokud Vám není cokoliv jasné, něco jste nepochopili, potřebujete s něčím poradit, nebo se zepat, stačí napsat email na:

 

tuma@modernhockey.eu

 

 

 

 

POZNEJTE I VY, V ČEM JSME JINÍ !

Tygrik