Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
6.1.2024
MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Superliga měla za sebou nucenou vánoční pauzu a jelikož jsme v polovině základní části, je na čase si shrnout, jak si týmy v naší brněnské amatérské hokejové lize vedou.   Letos je to zřejmě nejvyrovnanější ročník v celé historii, kdy může kdokoliv porazit kohokoliv a téměř 70 % výsledků je o...
Více zde >>>
2.5.2023
OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY

Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfiná...
Více zde >>>
3.4.2023
INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.   Kemp je určitě ta ne...
Více zde >>>
24.2.2023
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR

Už před včerejším utkáním proti Rajhradu bylo jasné, že o prvenství v základní části této amatérské ligy nemůžeme přijít, ale i tak jsme našli koncentraci a dokázali zvítězit. Paradoxně se s tímto týmem utkáme znovu už za týden, kdy odstartuje čtvrtfinále play off.   Teď si ale pojďme podívat...
Více zde >>>
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>

SKONČILA 13. ZÁKLADNÍ ČÁST NAŠÍ BRNĚNSKÉ HOKEJOVÉ LIGY PRO AMATÉRY

amaterska_hokejova_liga_v_brne_13_zakladni_cast

 Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfinálové skupiiny, které budou hostit haly za Lužánkami. 

 

Pojďme se podívat, jak se kterým týmům dařilo, ne které opory mohli spoléhat a jaké jsou jejich vyhlídky pro play off.

1. MÍSTO: LOS BOMBEROS 69 BODŮ Los_bomberos_logo_amatersky_hokejovy_tym_v_brne

Jestliže loni bylo jejich vítězství v základní části překvapením, tento rok se očekávalo, že tento tým bude bojovat na samotné špici. Jednou z největších změn určitě byla změna na trenérském postu, kterého se ujal bývalý hráč hasičů Ladislav Rikan a bylo velkým otazníkem, jak si povede na druhé straně bariéry. Laďa nejenže dokázal z týmu opět vymačkat maximální nasazení, ale několikrát ukázal že má i čich na to ve správný moment hrábnout do sestavy a určitě ve své premiérové sezóně předčil očekávání.

 

Velkou otázkou bylo, jak velkým oslabením bude odstěhovaní Petra Sochory, ale jeho osobu dokázala skvěla nehradit slovenská akvizice Denis Mihalka (20+15), který dokáže zahrát výborně v obraně i v útoku a je více než klíčovou osobou nejen prvního útoku. Po jeho boku pookřál i Jakub Rikan (20+17), který vyhrál týmové bodování a umístil se jen jeden bod za celkovým vítězem kanadského bodování celé soutěže. V druhé formaci prokazuje tradiční čuch na branky David Solfronk (15+12) a prapor třetí brázdy hrdě drží Tomáš Faistl (11+10). Výbornou sezónu prožívá ofenzivní obránce Marek Haládik (6+15), kterému shozené kilogramy určitě prospěly a k dokonalosti mu schází snad už jen české občanství. Hodně těží i z toho, že pokud nepředvádí ty nejlepší výkony, mají za svými zády zřejmě nejspolehlivějšího brankáře celé ligy, který jim dává i tak šanci na dobrý výsledek.

 

Bombeři nejsou určitě technicky nejlépe vybaveným týmem, ale jejich houževností a silovým pojetím, se dokáží dostat soupeřům pod kůži. Jsou jednoznačně nejtěžším týmem v celé Superlize a například všichni členové druhé formace, musí jezdit nákladním výtahem. Tento styl byl mohl být platný i v play off a i když po novém roce tento tým nepředváděl oslnivé výkony, v posledních týdnech se dokázal opět dostat na vítěznou vlnu a kdo jiný by měl postoupit do semifinále, než celek, který si přenesl nejvíce bodů.

 

Nejlepší hráč: Denis Mihalka

Nejlepší nováček: Jakub Němec

Největší překvapení: Kateřina Prokešová

 

zensky_hokej_brno_katerina_prokesova_los_bomberos

 

2. MÍSTO MH RAPTORS 63 BODŮ raptors_brnenska_hokejova_liga

Stejné šasí, ale zcela jiný motor a výkon. Tak nějak by se dalo v motoristickém žargonu popsat letošní vystoupení této družiny. Loňskou základní část se krčili na posledním místě a v té letošní díky mocnému finiši klepali na celkové prvenství. Změna trenéra zde zafungovala na výbornou a žlutomodrá mašina potvrzuje, že může mít ty nejvyšší ambice.

Raptoři mají jednoznačně nejvyrovnanější kádr ze všech. Každá z jejich formací může rozhodnout zápas. Velkou neznámou tak zůstávalo, jak si ve své premiérové sezóně povede mezi tyčemi Petr Malý a ten nejen že nezklamal, ale naopak je jednou z nejvýraznějších akvizic celého týmu.

 

Týmové statistiky opět suverénně ovládl Štěpán Rotrekl (21+14) před kninickým Tkachukem Láďou Brychtou (12+11). Zpět do podvědomí se po loňské sezóně, která bylo horší než nové album Justina Biebra, dostává Ondřej Kunz (8+14). Věčně předklánějící se Pepa Květon byl dlouho na špičce, ale postupem času se ztratil, stejně jako jeho permanentka do fitcentra, ale ti tak skvělý výkon pro tohoto těžkotonážníka. V defenzívě o sobě nejvíce dal vědět Petr Jarys (7+15), který se ovšem na konci zranil a uvidíme, kdy se k týmu opět připojí.

 

Jednoznačně černý kůň soutěže, který se drží dlouhodobě na pozitivní vlně. Aby se nedostali mezi čtyři nejlepší týmy, musel by je někdo ze startu čtvrtfinálových skupin vyhodit z jejich komfortní zóny, ale to se při jejich současné formě bude dařit opravdu obtížně.

 

Nejlepší hráč: Štěpán Rotrekl

Nejlepší nováček: Petr Malý

Největší překvapení: Jiří Skala

 amatersky_hokejovy_tym_brno_josef_kveton_raptors

3. MÍSTO MH CZECH LIONS 63 BODŮ czech_lion_hobby_liga_brno

Nováček naší amatérské hokejové ligy, který ovšem od prvních kol ukazoval, že bude největším adeptem na titul. Síla první lajny se jen těžko vyjadřuje slovy a hráči označení hvězdou pravidelně prokazují svoje extrakvality a ubránit je vždy obrovské výzva. Na zbylých dvou lajnách to ovšem není takové terno a pokud mají Lioni někde achillovu patu, je to právě tam.

 

Asi nikoho tedy nepřekvapí, že tento prvolajnový uragán je i na čele týmových statistik. Jakub Kachlík (17+15), Tomáš Novotný (10+19), Valter Černík (11+14) i dlouho zraněný kapitán Jakub Weber (13+4) si drží přes bod na utkání. Z druhé formace se nejvíce prosazoval Jíří Kopunec (7+8) a své kvality potvrdil i obránce Zdeněk Houšť (3+8).

Lioni nemají pevně určenou brankářskou jedničku a porci zápasů si téměř rovnoměrně rozdělili Severa s Keselim a právě druhý jmenovaný měl dá se říct životní sezónu, kdy se jeho procentuální úspěšnost udržel nad 92%.

 

Pokud dorazí na zápas všichni tři hvězdičkový hráči, budou Lioni opravdu jen těžko k poražení. Pokud bychom měli ve skupině B vybrat největšího favorita, určitě to budou oni. Ale v Superlize není nikdy nouze o překvapení a ve vyřazovacích fázích to platí dvojnásob, tak se nechme překvapit.

 

Nejlepší hráč: Jakub Kachlík

Nejlepší nováček: Tomáš Novotný

Největší překvapení: Vladimír Hladík

 

 hokejova_liga_pro_amatery_vsech_urovni_jakub_weber_czech_lions

4. MÍSTO MH ROCKETS 51 BODŮ modern_hockey_rockets_logo

Tento tým působil během sezóny asi jako šedá pastelka v pouzdru. Moc jí při malování používat nebudete, ale k tomu abyste někoho bodli do krku, poslouží pořád výborně. Jsou prvním celkem za tou lehce odskočenou trojicí, takže těžko hodnotit, jestli se od nich čekalo více, nebo ne. Kádr velmi solidní, ale takhle polévka, která vždy voněla napříč všemi týmy, by potřebovala pořádně ochutit.

 

A o to koření by se měli postarat hlavně hráči s hokejovou minulostí, kteří jsou zatím velkým zklamáním, a tak se není čemu divit, že lídr bodování se stal Pavel Vidlák (13+6) a Tomáš Navrátil (11+8). Nejvíce je v první formaci vidět Miroslav Lukáš (11+6), který hraje opravdu ve výborné formě.

Citelně v hodně zápasech chyběl i David Novák, kterého nejdříve zbrzdila operace a posléze zranění. Se zády má problém i kapitán Roman Němčák.

Více se určitě čekalo i od Zdeňka Zedníka v bráně, který má určitě na to být nad 90%, ale nutno podotknout, že často chybující obrana, mu opravdu moc nepomáhala.

 

Rakety sice nejdou do play off z pozice favorita, ale neradno tento tým podceňovat. Pokud se sejdou v tom nejlepším, jsou schopni potrápit naprosto každý tým. Určitě jim pomůže i stěhování z Lužánky, odkud to mají jen pár metrů do klubovny u Míče.

 

Nejlepší hráč: Miroslav Lukáš

Nejlepší nováček: David Grolich

Největší překvapení: Pavel Vidlák

 

 amatersti_hokejist_brno_david_grolich_rockets

5. MÍSTO MH GRIFFINS 50 BODŮ griffins_logo_amatersky_hokejovy_tym

Velmi pozitivní otisk zobáku zanechali v základní části tito mýtičtí opeřenci. Ovšem varovným prstem pro ně musí být určitě to, kolik velmi dobře rozehraných zápasů dokázali díky taktickým chybám ztratit. Jak dokázali favoritům brát, tak stejně snadno dokázali slabším dávat.

 

Jejich hra stojí a padá na obránci Josefu Hejtmánkovi (20+12), jehož bodový příděl byl opravdu fenomenální a je evidentní, že se vzhlédl ve stylu Cale Makara. Musíme zdůraznit, že za celou dobu nebyl ani jednou vyloučen, což tedy zaslouží ještě větší absolutorium. Svoji razantní střelu často uplatňuje i Libor Klíma (13+8). Přes bod na zápas si drží šikovný štírek, který se přidal ke Grifs během sezóny Adam Škorpík. Téměř bod na zápas má i Ondřej Krásný (3+17) a Tomáš Vojtěch (6+14).

Průměr pod dvě inkasované branky na zápas si drží Martin Beneš, který ale neodchytal ani polovinu zápasů. Pochválit musíme i Karla Gambu, který byl u mnoha výher týmů a podával skvělé výkony.

 

Griffini mají sílu na všech formacích i v brankovišti. Pokud dokáží trošku zkrotit svoji taktickou nevyzrálost, mohli by klidně dokráčet až k nejvyšší metě. Je to jeden z nejkomplexnějších týmů, který když neuspěje, může to vyčítat jen a jen sobě.

 

Nejlepší hráč: Josef Hejtmánek

Nejlepší nováček: Stanislav Glos

Největší překvapení: Jan Kyzlink

 

nejlepsi_hokejova_liga_pro_amatery_josef_hejtmanek_griffins

 

6. MÍSTO MH BLACK HAWKS 48 bodů black_hawks_logo_amatersky_hokejovy_tym_brno

Jestřábové prošli před i během sezóny lehkou obměnou. Řada hráčů utvořila základ Lionů, a tak samozřejmě kapitán Caudr neváhal a žhavil naplno svůj telefonní aparát, aby se obklopil skupinou, která dokáže obhájit pohár. Celkem se mu to i povedlo, ale Blacky nejvíce trápila docházka druhé formace, což mělo na řadu zápasů nemalý vliv.

 

Právě tento ryšavý kanonýr dokázal opět ovládnout celé kanadské bodování (26+10). Dařilo se i jeho věrnému stínu Martinu Hrnčířovi (11+11) a v obraně opět exceloval David Krejčí (5+14). Přes bod na zápas si udržel Libor Bouda. Tady je to podobný úkaz jako u Lionů. Velmi nebezpečná první formace, ale zbylé dvě toho do týmového banku moc nepřinesli, ať už vinou zranění, nebo špatné docházky.

Špatný vstup do sezóny odnesl i Adam Pyščuk, který dlouho nebyl vidět v popředí statistik, ale svoji formu načasoval na ten správný moment, protože základní část zakončil dvěma čistými konty v řadě a poslední dobou opět připomíná nedobytnou tvrz z mistrovské sezóny.

 

Tento tým umí vyhrávat. Pokud dokáže tým ustálit svoji docházku jako v posledních týdnech, dovolím si předpovědět, že postoupí do semifinále dokonce z první pozice.

 

Nejlepší hráč: David Krejčí

Nejlepší nováček: Josef Teplý

Největší překvapení: Milan Pařil

 

 hobbyhokej_brno_josef_teply_blackhawks

7. MÍSTO SPITFIRES 53 BODŮ spitfires_logo_hobbyhokej_brno

Když tento tým na galavečeru oznámil že si vybírá do svého kokpitu Tůmiče, začalo se v kuloárech šuškat, že by konečně mohlo cinknout zlato. Zkušený pilot, který už dolétl k rekordním sedmi titulům ovšem nedokázal uchopit knipl ze správné strany. I když se snažil všemožnými způsoby nastavit ideální trajektorii letu, tryskáč na jeho povaly absolutně nereagoval, a tak nějak si bloumal po obloze.

 

Měl to ovšem hodně obtížné, protože Spits se během sezóny naprosto rozpadla první lajna a často nastupovala do utkání bez jediné hvězdy s posunutou dvojkou. Samostatnou kapitolou je poté řada zranění, včetně toho nejcitelnějšího na postu kapitána Travníčka, pro kterého sezóna skončila už před Vánoci.

 

Bídné výkony se odrážejí i v bodování, které vyhrál Martin Švéda (11+10) právě před zmíněným kapitánem, který však půl sezóny vůbec nehrál. To stejné se dá říct i o Věžníkovi (6+7). Malé světýlko na konci tunelu svítí v podobě obránce Karla Samka (6+6). Pokud můžeme někoho vyloženě pochválit tak je to Petar Bogdanovski, který několikrát svůj tým podržel a dokázal toho chytit opravdu hodně navíc.

 

Spitfires prošli podobně jako Blaci obměnou a ukázali, že když dokáží na ledovou plochu dostat i pár doplněných hráčů s hvězdou, jsou schopni zaskočit i favorita, což sem jim v dubnu podařilo s Raptors i Griffins. V play off je ale potřeba, aby si hráči sáhli na samé dno svých fyzických sil a tou řada hráčů nedisponuje, takže by bylo opravdu velkým překvapením, pokud by tento tým nehrál pohár PPK.

 

Nejlepší hráč: Martin Švéda

Nejlepší nováček: Libor Rinagel

Největší překvapení: Petar Bogdanovski

 

 brnenska_hokejova_liga_petar_bogdanovski_spitfires

8. MÍSTO RED WHEELS 26 BODŮ red_wheels_logo_hokej_kurim

Tohle už je špatně ohraná gramofonová deska. Výborný vstup do sezóny a pak následuje sešup jak na Hahnenkammu v Kitzbuhelu. Tohle už smrdí nějakou týmovou terapií u renomovaného psychologa. Přitom jejich projev nepostrádá zájem a nasazení. Jedou dobře, zvládají i zatáčky, mají obuté dobré pneumatiky, ale bohužel jedou v protisměru a jen čekají, který z vozů je sestřelí. Chybí jim střelec, který by uchopil volant a udal správný směr. Hodně se u nich promítla i mizerná forma brankářů. Věčně zraněný Sehnal se hodně hledal a zastupující Jara Veselý to nezvládal a s hrozivým průměrem téměř 5 branek na zápas, můžete těžko pomýšlet na úspěch. Otázka ale je, zda byl víc mizerný golman, nebo výkon týmu směrem dozadu.

 

Něco ovšem v tomto týmu září, a to je výkon Michala Vopařila (13+10) v první lajně. Tady nesmíme zapomenout na to, že jde o ryzího amatéra, tedy kluka, co to v mládí nikdy nehrál a dokáže bodově zdatně sekundovat těm největším esům ligy. Že mají Rudokolci problém s koncovkou dokazuje i fakt, že druhý v bodování je zlý muž Jiří John (8+10). Ve druhé lajně se blýskl Tomáš Mazán (10+5), který i několikrát dokázal zaskočit mezi nejlepšími a určitě nezklamal.

 

Aby tento tým dokázal držet krok i v play off, udělala se změna na brankářském postu, kde by se měla střídat dvojice Otoupalík Kopecký, kteří ovšem oba chytají pouze chvilku a dá předpokládat, že RW účast v PPK opět nemine.

 

Nejlepší hráč: Michal Vopařil

Nejlepší nováček: Pavel Krejčí

Největší překvapení: Tomáš Mazán

 

hokejove_treninky_a_zapasy_pro_amaterske_hokejisty_red_wheels

 

9. MÍSTO MH HUNTERS 19 BODŮ hunters_logo_hokejovy_amateri_brno_a_okoli

Blamáž, zklamání, ostuda. Nejúspěšnější tým posledních let dokázal pouze čtyřikrát vyhrát v základní hrací době, což nepotřebuje rozsáhlejšího komentáře.

 

Jejich hra nemá bohužel hlavu ani patu. Ano jsou to lovci, ale z pravěku, kdy každý pobíhá po lese, bouchá kyjem do stromu a čeká, že z koruny spadne mamut. A pak se večer sejdou v jeskyni a stěžují si na vše okolo, místo toho, aby se zaměřili na svoji strategii.

Hodně je trápila nekonkurenční třetí formace, ale i to se podařilo během sezóny vyřešit, ale u Hunters je prostě vidět, že tým spolu nedrží jako dříve a že opravdu nestačí přijít jednou za dva týdny na zápas a čekat zázraky.

 

Tomáš Jurnečka (9+6) dokázal udržet bod na zápas, ale jeho poloviční docházka je cítit. U Pavla Pohla (7+7) a Jakuba Červeně (8+7) je to podobné. Pokud byl v týmu někdo, kdo se během sezóny dokázal zlepšovat, byl to určitě Miroslav Balkovič (8+6). Bodově vydařenou sezónu měl i obránce Marek Bouška (3+6).

Čísla brankáře Kovaříčka jsou tristní. Mizerných 85% a přes čtyři inkasované branky na zápas připomíná hodně situaci u kolegů z Red Wheels.

 

Ale to, co Hunters vždy zdobilo, je pořád v nich. Nikam se to nevypařilo, jen je potřeba to znovu objevit. Že jim play off styl hokeje sedí dokázali už několikrát. Myslím si, že to nebude úplný propadák. Pokud se jim vydaří vstup, můžou vytvořit tlak nad týmy nad nimi, ale letos by si upřímně postup ani nezasloužili.

 

 

Nejlepší hráč: Tomáš Jurnečka

Nejlepší nováček: Martin Král

Největší překvapení: Miroslav Balkovič

 

hobby_hokej_brno_tym_hunters

 


NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČI MH SUPERLIGY 

nejlepsi_amatersti_hokejisti_superliga_23

I titul o krále kanadského bodování byl v naší hobby hokejové lize napínavý až do posledního kola.

 

 

Zlatou, nebo spíše zrzavou korunu si tak po roční odmlce může nasadit Jan Caudr. Mistr brejkových situací, jehož první tři kroky jsou rychlejší než první sex, se bez většího překvapení stal zároveň i nejlepším střelcem. Celá lajna za tu dobu ví co potřebuje, někteří spoluhráči ho hledají už v šatně, ví o něm celá soutěž, ale stejně se dokáže prosadit, za což si prostě pochvalu zaslouží, ikdyž se mi u toho úplně kroutí prsty :) 

 

Kuba Rikan je sice také hráč, ktery těží ze své rychlosti, ale je více komplexnější. Hodilo by se napsat, že chytl druhý dech, ale je to spíše kyslíková bomba s názvem Mihalka, která mu vlila novou krev do žil a hlavně díky tomuto tandemu, se LB tak dařilo.

 

Roty měl z těchto tří po vánocích zřejmě největší formu. Bylo vidět jak mu stouplo seběvedomí a byl schopen se prosazovat i v podčíslení. Bohužel v závěru po zranění obránce Jaryse musel obětovat individuální statistiky stranou a zaskakovat místo něj v obraně. Věřím tomu, že kdyby na konci nastupoval pořád v útoku, měl by na svém kontě nejvíce bodů právě on.

 

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ BRANKÁŘI 

amatersky_hokejovy_brankar_brno_modern_hockey_superliga_23

* Do této grafiky jsme se rozhodli zařadit brankáře, kteří odchytali více jak polovinu zápasů. Robert Keseli i Martin Beneš měli taktéž výborná čísla a umístili by se na druhé a třetí pozici. Otázkou je, zda by tyto numera udrželi i při větší porci zápasů.

 

Tůmič dokázal navázat na loňskou vydařenou nováčkovskou sezónu a malinko uskočit na samotné špici. Výborná čísla, nejvíce čístých kont (5) a k tomu výborná práce hokejkou, díky které zapsal 8 asistencí. To vše mu zřejmě zařídilo bučeni na následujícím galavečeru., kdy by ho soška neměla minout. Těžko u něj budete hledat zázračné zázroky, stejně tak branky, které jdou na jeho vrub. Jeho konzistentní spolehlivý styl vyniká hlavně s jeho kooperací se spoluhráči, kteří moc dobře ví co potřebuje a dokážou si tak vzájemně skvěle vypomoct. 

 

Adam měl určitě vydařenější hlavně druhou polovinu sezóny a samotný závěr. Dokáže Blackům výrazně pomoct, ikdyž je tým pod tlakem a chytit opravdu hodně navíc. Z uvedené trojice se bankářskému řemeslu věnuje suverénně nejdéle, a je na něm vidět, že je prostě vychytaný. Pracuje i na rozehrávce, kterou za pár roků co působí v Superlize zvedl zase o pár levelů výše. Takovýto brankář v zádech, vám dává prostě šanci na výhru proti jakémukoliv týmu.

 

Petr Malý se rozhodl ukončit na dobro svou kariéru obránce a postavit se před novou výzvu. A tu si zatím plní znamenitě. Premiérová sezóna ukazuje, jaký v něm dřímá potenciál. Těži ze svoje obrovské výšky a zkušeností, která získal práve v poli. Skvělé čtení hry, rozehrávka a k tomu připočtěte velmi rychlé ruce a máme z toho smrtící kombinaci, před kterou se musí mít všichni útočníci na pozoru. A připravte se na to, že tady to zlepšení ještě přijde a bude hodně zajímavé sledovat, jak se jeho kariéra bude dále vyvíjet.

 


 

  SLOŽENÍ ČTVRTFINÁLOVÝCH SKUPIN

Po napinavém posledním kole známe rozdělení týmů do skupin i jejich přenos bodů.
 
Los Bomberos si jich přenesli 11, ale oproti jejich soupeřům ve skupině A budou hrát o zápas méně.
Z každé skupiny postoupí nejlepší dva týmy do semifinále. 
 
Věříme, že nás budou čekat opět dramatické souboje a o možnost postupu se férově poperou všechny zúčastněné týmy. Jak bývá zvykem, vždy se objeví nějaké pozitivní i negativní překvapení a my se těšíme, že jich bude co nejvíce. 
 
 amatersky_hokej_brno_hokejove_tymy_ctvrtfinalove_skupiny

 

UŽIJTE SI PLA OFF, PAMATUJTE NA RESPEKT FAIR PLAY A ODNESTE SI CO NEJVÍCE ZÁŽITKŮ Z TÉTO NEJKRÁSNĚJŠÍ KOLEKTIVNÍ HRY NA SVĚTĚ 

Tygrik