Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
7.6.2019
SKONČILO NÁM PŘEDKOLO PLAY OFF: ZNÁME DVOJICE PRO SEMIFINÁLE

Před čtrnácti začalo v naší amatérské hokejové lize play off.   Čtyři týmy bojovali o postup do semifinálových bojů. Zde Vám přinášíme krátké ohlédnutí, jak obě série probíhali a jaké jsou prognózy pro semifinále.   Který z týmů překvapil a kdo naopak nesplnil očekávání a totálně vyhoře...
Více zde >>>
1.6.2019
MODERN HOCKEY TT NOVÝM MISTREM BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHL-R

Teprve minulý týden skončila jedna z brněnský amatérských hokejových lig nesoucí jméno  NHL-R , ve které mělo Modern Hockey hned dva účastníky.   Trenéři Tomáš Tůma a Jiří Otoupalík, si jako aktivně hrající trenéři vzali naše kluky pod křídla a srdnatě rvali celou sezónu o ,,Standův pohár,,. ...
Více zde >>>
27.5.2019
JUBILEJNÍ 10. ZÁKLADNÍ ČÁST ZNÁ SVÉHO VÍTĚZE

Neuvěřitelně dramatická byla jubilejní 10. základní část naší hokejové ligy pro amatéry.   Díky neuvěřitelnému průběhu posledního zápasu Red Wheels vs Griffins, který šel až do samostatných nájezdů, získali týmy Red Wheels, Raptors a Los Bomberos shodně 27 bodů. Díky systému, kdy se dva nejle...
Více zde >>>
16.4.2019
SPRING SERIES: MH vs HC STRNADOS

Po delší době tu máme opět vícezápasovou sérii proti jednom ze spřátelených týmů. Tentokrát jsou to HC Strnados, se kterými jsme již letos odehráli několik zajímavých bitev. Přečtěte si v článku jakým způsobem bude tzv. Spring series probíhat a pro jaké hráče bude určena. Věříme, že podobně jak...
Více zde >>>
19.3.2019
NA SOBOTU PŘIDÁN TURNAJ V MINIHOKEJI PRO 6 TÝMŮ

Již řadu let pořádáme tyto turnaje na našich hokejových kempech a svou premiéru měl i samostatný turnaj v létě ve Vyškově a jelikož ohlasy na tento formát byly fantastické a všichni jste si hru na malém prostoru pochvalovali a baví Vás, rozhodli jsme se využít předčasného konce Superligy a zařadi...
Více zde >>>

SUMMER SERIES 2018: MODERN HOCKEY ,,B,, VS HLC BULLDOGS BRNO

 

amaterske_hokejove_zapasy_pro_hobiky_v_brne

 

A máme tu daší letní vícezápasovou série pro hokejové amatéry. Jak jste si jistě všimli, začali jsme v poslední době více pracovat se srovnáváním úrovní hráčů a vytvořit tak jistý motivační systém a detailně pracovat s hobby hráči všech úrovní od začátečníků, přes pokročilejší až po ty nejšikovnější.

 

V této sérii tak dostanou prostor první dvě zmiňované skupiny a těšit se mohou na ženský tým HLC Bulldogs Brno, který již řadu let úzce spolupracuje s Modern Hockey.

 

Kdo měl možnost být s námi v létě na hokejových kempech, určitě zaznamenal obrovský pokrok našich ledových princezen a zajisté se tak nebude jednat o jednoduchého soupeře.

 

Už v minulosti jsme sehráli několik přátelských zápasů s velmi vyrovnanou bilancí a tak se dá očekávat zájímavá série s řadou dramatických zápletek.

 

 

PRAVIDLA A SYSTÉM TÉTO HOKEJOVÉ SÉRIE

 

Oba hokejové týmy spolu sehrají celkem čtyři utkání, které se budou hrát 3x15minut čistého času. Zápas nemůže skončit remízou, takže pokud bude na konci zápasu nerozhodný stavu, bude se rozhodovat ve třech kolech samostatných nájezdů.

 

Tým, který první dosáhne třech výher, se stáva vítězem tohoto hokejového klání.

 

Pokud bude stav série po čtyřech zápasech 2-2, bude se hrát rozhodující pátý zápas.

 

Dvakrát se bude hrát v Brně na hokejových halách, který bude veden jako domácí aréna brněnských amatéru z MH a dvakrát zavítáme do nedalekých Rosic, které jsou domací boudou našich hokejových Buldoček.

Případný pátý zápas se sehraje dle domluvy.

 

 amatersky_hokej_jinak

 

 

NA CO SE MŮŽE TĚŠIT VÍTĚZNÝ TÝM ?   hokejovy_pohar_pro_amaterske_hokejisty

 

I když je hobby hokej hlavně o zábavě a legraci, určitě je vždy příjemné si o něco zahrát.

 

Rozhodli jsme se tedy ocenit vítězný tým neputovním pohárem, který zpestří logo hokejové série i vítězného týmu. Pohár bude samozřejmě naplněn i láhodným bublinkovým mokem.

 

Nezapomněli jsme i na individuální ocenění. Budeme udělovat dvě ceny a to pro nejužitečnějšího hráče a

nejproduktivnějšího hráče celé série.

 

Uvidíme, který tým a kteří jednotlivci budou muset udělat místo na svých poličkách v obývacím pokoji Úžasný

 

 

 

TERMÍNY ZÁPASŮ

 

1. zápas: 17.8. 18:30 Hokejové haly Brno

 

2. zápas: 20.8. 19:00 Rosice

 

3. zápas: 23.8. 18:15 Rosice

 

4. zápas: bude upřesněn

 

Divácká kulisa je samozřejmě vítaná. Holky samozřejmě povolily i společné selfie v šatně i případnou autogramiádu Úžasný  

 

 

NOMINACE NA ZÁPASY

 

Zřejmě jste si všimli, že zápasy jsou sice vypsány v kalendáři akcí, ale není možné se na ně přihlásit. 

Chceme docílit co nejvyrovnanějších zápasů a proto jsme vytvořili na facebooku skupiny s názvy Modern Hockey ,,A,, a Modern Hockey ,,B,,

 

Tyto zápasy jsou určeny pouze pro členy skupiny ,,B,, a nováčky. Pokud nemáte facebook, nebo jsme Vás zapomněli přidat, připomeňte se na email: tuma@modernhockey.eu

 

 

JSEM NOVÁČEK, MŮŽU SE TĚCHTO HOKEJOVÝCH ZÁPASŮ ZÚČASTNIT ?

 

Samozřejmě. Tyto zápasy jsou právě pro ty, kteří u nás teprve nedávno začali navštěvovat naše hokejové tréninky, nebo hokejové zápasy pro amatéry a zatím neměli příležitost, nebo se ještě necítíli na zapojení do ostřejších bitev.

Určitě se nemusíte bát, každý u nás někdy začínal a na pořádné hokejové partě si opravdu zakládáme.

 

Pokud si chcete zahrát a poznat naši profesionální atmosféru, kterou se snažíme na zápasech pro naše kluky vytvořit, napiště Tomáši Tůmovi na FB, nebo na email: tuma@modernhockey.eu

 

divci_hokej_bulldogs_brno

 

 ZÁPASOVÝ SERVIS 

I v této sérii chceme nabídnout našim i soupeřovým hráčům(hráčkám) ten nejlepší servis pro  maximalní požitek z odehraných zápasů.

 

Tešit se tak můžou na:

 

  • videosestřih branek ze dvou kamer
  • fotoreporty
  • rozhovory s nejlepšími hráči
  • zápasového hlasatele (psaní zápisu, pouštění hudby, moderování zápasu)
  • statistiky ze všech zápasů
  • tiskové konference s trenéry

 

 

 

 PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: HLC BULLDOGS BRNO

 

Počátek týmu je pod názvem a klubem HLC Bulldogs sezona 2000 - 01.

 

Klub má svou největší slávu az sebou, když v sezonách 05-06 a 07-08 postoupil do playoff ligy žen a umístil se dvakrát na konečném 3. místě.zensky_hokejovy_tym_brno

 

Od té doby se kádr obměnil, medaile mají doma z aktuálních hráček týmu Lenertová, Janáčková a Střížová.

 

Tři roky trénujeme s MH, hokej nás baví, ale chybí nám kvalitní a stabilní kádr, kolem kterého by se mohly nabalovat další holky, které by se postupně vypracovaly.

 

Největší úspěch poslední doby byla pozvánka do repre pro brankářku Dvořákovou, která ale ještě v té stejné sezoně ukončila kariéru.

 

 

Jinak škoda mluvit, lížeme dno tabulky už asi pátým rokem, co já vím a je to bída. Zajímavostí jsou vztahy v týmu, kdy vznikají milenecké páry mezi trenéry a hráčkami i mezi hráčkami navzájem.

 

V nadcházející zápasové sérii se představí lesbický partnerksý tandem Kurtaničová-Mičínová, ale i rodinné duo Lenertová-Lenertová (matka s dcerou). 

 

 

 PÁR SLOV ZÁVĚREM

 

Věříme, že se všechny zápasy budou tou nejlepší reklamou na amatérský mužský a profesionální ženský hokej.

 

I když se jedná o zápasy proti něžnému pohlaví, věřte, že i holky se do toho umí pořádně opřít a rozdát pár tvrdých bodyčků.

 

Je nám jasné, že emoce patří i k hobby hokeji a každý tým bude chtít vyhrát, ale na druhou stranu očekáváme, že celá série se ponese ve velkém duchu fair play a její konec se i řádně zapije.

 

Tato série může holkám výrazně pomoci v jejich přípravě na sezónu, takže se do toho pojďme pořádně opřít.

 

 

Přejeme všem zúčastněným super zábavu a ať vyhraje ten lepší !

Tygrik