Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
23.11.2018
PRVNÍ POLOVINA ZÁKLADNÍ ČÁSTI MH SUPERLIGY ZA NÁMI

Máme za sebou první polovinu základní části naší amatérské hokejové ligy a je na čase na krátké zhodnocení situace. Zatím se jedná o nejvyrovnanější sezónu od doby kdy se liga rozšířila na šest týmů a to jak tabulkově, tak i výsledkově a to je to co hráče posunuje nejvíce dopředu. Do ligy se opět...
Více zde >>>
30.8.2018
INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY TURNAJE 3on3

SYSTÉM TURNAJE Bude se hrát ve dvou základních skupinách A a B. Ve skupině se budete hrát každý s každým. První dva ve skupině postupují do finálové skupiny, kde půjdou všechny týmy opět od nuly, systémem každý s každým. Třetí a čtvrté týmy v základních skupinách budou hrát ,,Malé finále B,...
Více zde >>>
20.8.2018
HLEDÁME HRÁČE DO NAŠICH HOKEJOVÝCH SOUTĚŽÍ

Blíží se září a to značí start hokejových soutěží. Ne jinak je tomu samozřejmě i u nás.   Kromě nováčků a nových uchazečů se i mnoho z Vás se ptalo, zda se k nám mohou přidat jejich kamarádi, znamí, nebo i soupeři z jiných hokejových partiček.   Samozřejmě, naše hokejová rodina je pro vše...
Více zde >>>
15.8.2018
3na3 HOKEJOVÝ TURNAJ VE VYŠKOVĚ 2.9.

Již řadu let pořádáme tyto turnaje na našich hokejových kempech a jelikož se těší obrovské popularitě a každý ihned poznal v čem tkví výhody minihokeje, rozhodli jsme se proto uspořádat premiérový samostatný turnaj.   Využili jsme proto zázemí moderní nové haly ve Vyškově, která disponuje kva...
Více zde >>>
13.8.2018
SUMMER SERIES: MH ,,B,, vs HLC BULLDOGS BRNO

A máme tu daší letní vícezápasovou série pro hokejové amatéry. Jak jste si jistě všimli, začali jsme v poslední době více pracovat se srovnáváním úrovní hráčů a vytvořit tak jistý motivační systém a detailně pracovat s hobby hráči všech úrovní od začátečníků, přes pokročilejší až po ty nejšikovně...
Více zde >>>

SUMMER SERIES 2018: MODERN HOCKEY ,,B,, VS HLC BULLDOGS BRNO

 

amaterske_hokejove_zapasy_pro_hobiky_v_brne

 

A máme tu daší letní vícezápasovou série pro hokejové amatéry. Jak jste si jistě všimli, začali jsme v poslední době více pracovat se srovnáváním úrovní hráčů a vytvořit tak jistý motivační systém a detailně pracovat s hobby hráči všech úrovní od začátečníků, přes pokročilejší až po ty nejšikovnější.

 

V této sérii tak dostanou prostor první dvě zmiňované skupiny a těšit se mohou na ženský tým HLC Bulldogs Brno, který již řadu let úzce spolupracuje s Modern Hockey.

 

Kdo měl možnost být s námi v létě na hokejových kempech, určitě zaznamenal obrovský pokrok našich ledových princezen a zajisté se tak nebude jednat o jednoduchého soupeře.

 

Už v minulosti jsme sehráli několik přátelských zápasů s velmi vyrovnanou bilancí a tak se dá očekávat zájímavá série s řadou dramatických zápletek.

 

 

PRAVIDLA A SYSTÉM TÉTO HOKEJOVÉ SÉRIE

 

Oba hokejové týmy spolu sehrají celkem čtyři utkání, které se budou hrát 3x15minut čistého času. Zápas nemůže skončit remízou, takže pokud bude na konci zápasu nerozhodný stavu, bude se rozhodovat ve třech kolech samostatných nájezdů.

 

Tým, který první dosáhne třech výher, se stáva vítězem tohoto hokejového klání.

 

Pokud bude stav série po čtyřech zápasech 2-2, bude se hrát rozhodující pátý zápas.

 

Dvakrát se bude hrát v Brně na hokejových halách, který bude veden jako domácí aréna brněnských amatéru z MH a dvakrát zavítáme do nedalekých Rosic, které jsou domací boudou našich hokejových Buldoček.

Případný pátý zápas se sehraje dle domluvy.

 

 amatersky_hokej_jinak

 

 

NA CO SE MŮŽE TĚŠIT VÍTĚZNÝ TÝM ?   hokejovy_pohar_pro_amaterske_hokejisty

 

I když je hobby hokej hlavně o zábavě a legraci, určitě je vždy příjemné si o něco zahrát.

 

Rozhodli jsme se tedy ocenit vítězný tým neputovním pohárem, který zpestří logo hokejové série i vítězného týmu. Pohár bude samozřejmě naplněn i láhodným bublinkovým mokem.

 

Nezapomněli jsme i na individuální ocenění. Budeme udělovat dvě ceny a to pro nejužitečnějšího hráče a

nejproduktivnějšího hráče celé série.

 

Uvidíme, který tým a kteří jednotlivci budou muset udělat místo na svých poličkách v obývacím pokoji Úžasný

 

 

 

TERMÍNY ZÁPASŮ

 

1. zápas: 17.8. 18:30 Hokejové haly Brno

 

2. zápas: 20.8. 19:00 Rosice

 

3. zápas: 23.8. 18:15 Rosice

 

4. zápas: bude upřesněn

 

Divácká kulisa je samozřejmě vítaná. Holky samozřejmě povolily i společné selfie v šatně i případnou autogramiádu Úžasný  

 

 

NOMINACE NA ZÁPASY

 

Zřejmě jste si všimli, že zápasy jsou sice vypsány v kalendáři akcí, ale není možné se na ně přihlásit. 

Chceme docílit co nejvyrovnanějších zápasů a proto jsme vytvořili na facebooku skupiny s názvy Modern Hockey ,,A,, a Modern Hockey ,,B,,

 

Tyto zápasy jsou určeny pouze pro členy skupiny ,,B,, a nováčky. Pokud nemáte facebook, nebo jsme Vás zapomněli přidat, připomeňte se na email: tuma@modernhockey.eu

 

 

JSEM NOVÁČEK, MŮŽU SE TĚCHTO HOKEJOVÝCH ZÁPASŮ ZÚČASTNIT ?

 

Samozřejmě. Tyto zápasy jsou právě pro ty, kteří u nás teprve nedávno začali navštěvovat naše hokejové tréninky, nebo hokejové zápasy pro amatéry a zatím neměli příležitost, nebo se ještě necítíli na zapojení do ostřejších bitev.

Určitě se nemusíte bát, každý u nás někdy začínal a na pořádné hokejové partě si opravdu zakládáme.

 

Pokud si chcete zahrát a poznat naši profesionální atmosféru, kterou se snažíme na zápasech pro naše kluky vytvořit, napiště Tomáši Tůmovi na FB, nebo na email: tuma@modernhockey.eu

 

divci_hokej_bulldogs_brno

 

 ZÁPASOVÝ SERVIS 

I v této sérii chceme nabídnout našim i soupeřovým hráčům(hráčkám) ten nejlepší servis pro  maximalní požitek z odehraných zápasů.

 

Tešit se tak můžou na:

 

  • videosestřih branek ze dvou kamer
  • fotoreporty
  • rozhovory s nejlepšími hráči
  • zápasového hlasatele (psaní zápisu, pouštění hudby, moderování zápasu)
  • statistiky ze všech zápasů
  • tiskové konference s trenéry

 

 

 

 PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: HLC BULLDOGS BRNO

 

Počátek týmu je pod názvem a klubem HLC Bulldogs sezona 2000 - 01.

 

Klub má svou největší slávu az sebou, když v sezonách 05-06 a 07-08 postoupil do playoff ligy žen a umístil se dvakrát na konečném 3. místě.zensky_hokejovy_tym_brno

 

Od té doby se kádr obměnil, medaile mají doma z aktuálních hráček týmu Lenertová, Janáčková a Střížová.

 

Tři roky trénujeme s MH, hokej nás baví, ale chybí nám kvalitní a stabilní kádr, kolem kterého by se mohly nabalovat další holky, které by se postupně vypracovaly.

 

Největší úspěch poslední doby byla pozvánka do repre pro brankářku Dvořákovou, která ale ještě v té stejné sezoně ukončila kariéru.

 

 

Jinak škoda mluvit, lížeme dno tabulky už asi pátým rokem, co já vím a je to bída. Zajímavostí jsou vztahy v týmu, kdy vznikají milenecké páry mezi trenéry a hráčkami i mezi hráčkami navzájem.

 

V nadcházející zápasové sérii se představí lesbický partnerksý tandem Kurtaničová-Mičínová, ale i rodinné duo Lenertová-Lenertová (matka s dcerou). 

 

 

 PÁR SLOV ZÁVĚREM

 

Věříme, že se všechny zápasy budou tou nejlepší reklamou na amatérský mužský a profesionální ženský hokej.

 

I když se jedná o zápasy proti něžnému pohlaví, věřte, že i holky se do toho umí pořádně opřít a rozdát pár tvrdých bodyčků.

 

Je nám jasné, že emoce patří i k hobby hokeji a každý tým bude chtít vyhrát, ale na druhou stranu očekáváme, že celá série se ponese ve velkém duchu fair play a její konec se i řádně zapije.

 

Tato série může holkám výrazně pomoci v jejich přípravě na sezónu, takže se do toho pojďme pořádně opřít.

 

 

Přejeme všem zúčastněným super zábavu a ať vyhraje ten lepší !

Tygrik