Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
14.2.2020
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS POPRVÉ V MILEVSKU

Po dlouhých pěti letech, kdy jsme jezdili do Brumova, jsme se rozhodli pro změnu destinace a vybrali jsme krásnou lokaci Jižních Čech a to konkrétně Milevsko.    Hledali jsme místo, kde budeme mít všechno pohromadě a věříme, že jsme se rozhodli dobře.   Doufáme, že to bude jisté oživení z...
Více zde >>>
25.9.2019
11. GALAVEČER MODERN HOCKEY

Jako již tradičně se pořádá tato oblíbená akce, kde budeme vyhodnocovat loňskou Superligovou sezónu, úspěchy v NHL-R a představovat veškeré novinky, které nás čekají.   Přijďte si užít profesionálně moderovaný večer plný zábavy a alkoholu. Odhodmě brusle, pozvedněme krygle a panákovky a vyr...
Více zde >>>
24.9.2019
JEDNODENNÍ HOKEJOVÝ KEMP V BLANSKU

Jelikož tento týden nemáme tak nabitý program, rozhodli jsme se pro Vás připravit opravdu našlapané hokejové odpoledne v útrobách zimního stadionu v Blansku.     Kromě kvalitních tréninků na ledě, na které jste zvyklí, se na Vás bude těšit i profesionální kondiční trenér, který Vás naučí ja...
Více zde >>>
17.9.2019
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT BRNĚNSKÝ ROSTER CUP

V Brně na hokejových halách za Lužánkami se konal ve dnech 6. – 7. 9.2019 třetí ročník mezinárodního amatérského hokejového turnaje ROSTER CUP, kterého se zúčastnilo 8 týmů z České republiky a Slovenska.    Modern Hockey se tohoto pohodového a výborně zorganizovaného turnaje zúčastnil podruhé...
Více zde >>>
11.9.2019
HLEDÁME NADŠENÉ AMATÉRSKÉ HOKEJISTY DO NAŠICH SOUTĚŽÍ

Máme tu začátek září a pomalu se nám blíží start jak vlastní  MH SUPERLIGY , tak i  NHL-R  a zvažované KHL (Kuřimská Hokejová Liga).   Je tedy ideální čas, aby se k nám mohli připojit nováčci a Vaši kamarádi a mohli si tak naplno vychutnat neopakovatelnou atmosféru, která v kolektivu naší MH ...
Více zde >>>

SUMMER SERIES 2018: MODERN HOCKEY ,,B,, VS HLC BULLDOGS BRNO

 

amaterske_hokejove_zapasy_pro_hobiky_v_brne

 

A máme tu daší letní vícezápasovou série pro hokejové amatéry. Jak jste si jistě všimli, začali jsme v poslední době více pracovat se srovnáváním úrovní hráčů a vytvořit tak jistý motivační systém a detailně pracovat s hobby hráči všech úrovní od začátečníků, přes pokročilejší až po ty nejšikovnější.

 

V této sérii tak dostanou prostor první dvě zmiňované skupiny a těšit se mohou na ženský tým HLC Bulldogs Brno, který již řadu let úzce spolupracuje s Modern Hockey.

 

Kdo měl možnost být s námi v létě na hokejových kempech, určitě zaznamenal obrovský pokrok našich ledových princezen a zajisté se tak nebude jednat o jednoduchého soupeře.

 

Už v minulosti jsme sehráli několik přátelských zápasů s velmi vyrovnanou bilancí a tak se dá očekávat zájímavá série s řadou dramatických zápletek.

 

 

PRAVIDLA A SYSTÉM TÉTO HOKEJOVÉ SÉRIE

 

Oba hokejové týmy spolu sehrají celkem čtyři utkání, které se budou hrát 3x15minut čistého času. Zápas nemůže skončit remízou, takže pokud bude na konci zápasu nerozhodný stavu, bude se rozhodovat ve třech kolech samostatných nájezdů.

 

Tým, který první dosáhne třech výher, se stáva vítězem tohoto hokejového klání.

 

Pokud bude stav série po čtyřech zápasech 2-2, bude se hrát rozhodující pátý zápas.

 

Dvakrát se bude hrát v Brně na hokejových halách, který bude veden jako domácí aréna brněnských amatéru z MH a dvakrát zavítáme do nedalekých Rosic, které jsou domací boudou našich hokejových Buldoček.

Případný pátý zápas se sehraje dle domluvy.

 

 amatersky_hokej_jinak

 

 

NA CO SE MŮŽE TĚŠIT VÍTĚZNÝ TÝM ?   hokejovy_pohar_pro_amaterske_hokejisty

 

I když je hobby hokej hlavně o zábavě a legraci, určitě je vždy příjemné si o něco zahrát.

 

Rozhodli jsme se tedy ocenit vítězný tým neputovním pohárem, který zpestří logo hokejové série i vítězného týmu. Pohár bude samozřejmě naplněn i láhodným bublinkovým mokem.

 

Nezapomněli jsme i na individuální ocenění. Budeme udělovat dvě ceny a to pro nejužitečnějšího hráče a

nejproduktivnějšího hráče celé série.

 

Uvidíme, který tým a kteří jednotlivci budou muset udělat místo na svých poličkách v obývacím pokoji Úžasný

 

 

 

TERMÍNY ZÁPASŮ

 

1. zápas: 17.8. 18:30 Hokejové haly Brno

 

2. zápas: 20.8. 19:00 Rosice

 

3. zápas: 23.8. 18:15 Rosice

 

4. zápas: bude upřesněn

 

Divácká kulisa je samozřejmě vítaná. Holky samozřejmě povolily i společné selfie v šatně i případnou autogramiádu Úžasný  

 

 

NOMINACE NA ZÁPASY

 

Zřejmě jste si všimli, že zápasy jsou sice vypsány v kalendáři akcí, ale není možné se na ně přihlásit. 

Chceme docílit co nejvyrovnanějších zápasů a proto jsme vytvořili na facebooku skupiny s názvy Modern Hockey ,,A,, a Modern Hockey ,,B,,

 

Tyto zápasy jsou určeny pouze pro členy skupiny ,,B,, a nováčky. Pokud nemáte facebook, nebo jsme Vás zapomněli přidat, připomeňte se na email: tuma@modernhockey.eu

 

 

JSEM NOVÁČEK, MŮŽU SE TĚCHTO HOKEJOVÝCH ZÁPASŮ ZÚČASTNIT ?

 

Samozřejmě. Tyto zápasy jsou právě pro ty, kteří u nás teprve nedávno začali navštěvovat naše hokejové tréninky, nebo hokejové zápasy pro amatéry a zatím neměli příležitost, nebo se ještě necítíli na zapojení do ostřejších bitev.

Určitě se nemusíte bát, každý u nás někdy začínal a na pořádné hokejové partě si opravdu zakládáme.

 

Pokud si chcete zahrát a poznat naši profesionální atmosféru, kterou se snažíme na zápasech pro naše kluky vytvořit, napiště Tomáši Tůmovi na FB, nebo na email: tuma@modernhockey.eu

 

divci_hokej_bulldogs_brno

 

 ZÁPASOVÝ SERVIS 

I v této sérii chceme nabídnout našim i soupeřovým hráčům(hráčkám) ten nejlepší servis pro  maximalní požitek z odehraných zápasů.

 

Tešit se tak můžou na:

 

  • videosestřih branek ze dvou kamer
  • fotoreporty
  • rozhovory s nejlepšími hráči
  • zápasového hlasatele (psaní zápisu, pouštění hudby, moderování zápasu)
  • statistiky ze všech zápasů
  • tiskové konference s trenéry

 

 

 

 PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: HLC BULLDOGS BRNO

 

Počátek týmu je pod názvem a klubem HLC Bulldogs sezona 2000 - 01.

 

Klub má svou největší slávu az sebou, když v sezonách 05-06 a 07-08 postoupil do playoff ligy žen a umístil se dvakrát na konečném 3. místě.zensky_hokejovy_tym_brno

 

Od té doby se kádr obměnil, medaile mají doma z aktuálních hráček týmu Lenertová, Janáčková a Střížová.

 

Tři roky trénujeme s MH, hokej nás baví, ale chybí nám kvalitní a stabilní kádr, kolem kterého by se mohly nabalovat další holky, které by se postupně vypracovaly.

 

Největší úspěch poslední doby byla pozvánka do repre pro brankářku Dvořákovou, která ale ještě v té stejné sezoně ukončila kariéru.

 

 

Jinak škoda mluvit, lížeme dno tabulky už asi pátým rokem, co já vím a je to bída. Zajímavostí jsou vztahy v týmu, kdy vznikají milenecké páry mezi trenéry a hráčkami i mezi hráčkami navzájem.

 

V nadcházející zápasové sérii se představí lesbický partnerksý tandem Kurtaničová-Mičínová, ale i rodinné duo Lenertová-Lenertová (matka s dcerou). 

 

 

 PÁR SLOV ZÁVĚREM

 

Věříme, že se všechny zápasy budou tou nejlepší reklamou na amatérský mužský a profesionální ženský hokej.

 

I když se jedná o zápasy proti něžnému pohlaví, věřte, že i holky se do toho umí pořádně opřít a rozdát pár tvrdých bodyčků.

 

Je nám jasné, že emoce patří i k hobby hokeji a každý tým bude chtít vyhrát, ale na druhou stranu očekáváme, že celá série se ponese ve velkém duchu fair play a její konec se i řádně zapije.

 

Tato série může holkám výrazně pomoci v jejich přípravě na sezónu, takže se do toho pojďme pořádně opřít.

 

 

Přejeme všem zúčastněným super zábavu a ať vyhraje ten lepší !

Tygrik