Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
23.11.2018
PRVNÍ POLOVINA ZÁKLADNÍ ČÁSTI MH SUPERLIGY ZA NÁMI

Máme za sebou první polovinu základní části naší amatérské hokejové ligy a je na čase na krátké zhodnocení situace. Zatím se jedná o nejvyrovnanější sezónu od doby kdy se liga rozšířila na šest týmů a to jak tabulkově, tak i výsledkově a to je to co hráče posunuje nejvíce dopředu. Do ligy se opět...
Více zde >>>
30.8.2018
INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY TURNAJE 3on3

SYSTÉM TURNAJE Bude se hrát ve dvou základních skupinách A a B. Ve skupině se budete hrát každý s každým. První dva ve skupině postupují do finálové skupiny, kde půjdou všechny týmy opět od nuly, systémem každý s každým. Třetí a čtvrté týmy v základních skupinách budou hrát ,,Malé finále B,...
Více zde >>>
20.8.2018
HLEDÁME HRÁČE DO NAŠICH HOKEJOVÝCH SOUTĚŽÍ

Blíží se září a to značí start hokejových soutěží. Ne jinak je tomu samozřejmě i u nás.   Kromě nováčků a nových uchazečů se i mnoho z Vás se ptalo, zda se k nám mohou přidat jejich kamarádi, znamí, nebo i soupeři z jiných hokejových partiček.   Samozřejmě, naše hokejová rodina je pro vše...
Více zde >>>
15.8.2018
3na3 HOKEJOVÝ TURNAJ VE VYŠKOVĚ 2.9.

Již řadu let pořádáme tyto turnaje na našich hokejových kempech a jelikož se těší obrovské popularitě a každý ihned poznal v čem tkví výhody minihokeje, rozhodli jsme se proto uspořádat premiérový samostatný turnaj.   Využili jsme proto zázemí moderní nové haly ve Vyškově, která disponuje kva...
Více zde >>>
13.8.2018
SUMMER SERIES: MH ,,B,, vs HLC BULLDOGS BRNO

A máme tu daší letní vícezápasovou série pro hokejové amatéry. Jak jste si jistě všimli, začali jsme v poslední době více pracovat se srovnáváním úrovní hráčů a vytvořit tak jistý motivační systém a detailně pracovat s hobby hráči všech úrovní od začátečníků, přes pokročilejší až po ty nejšikovně...
Více zde >>>

SUMMER SERIES 2018: MODERN HOCKEY ,,A,, VS UHŘIČICE PANHERS

 

hokejova_serie_pro_amaterske_hokejisty

 

 

Poprvé v historii Modern Hockey jsme se rozhodli uspořádat pro naše hokejové amatéry vícezápasovou sérii.

 

Vybrali jsme si k tomu soupeře, který rozdává svoji hokejovou radost až 65 km od Brna a to Pantery z Uhřičic. Kostra tohoto týmu s námi byla na hokejových kempech a tam se zrodila prvotní myšlenka přátelských zápasů.

 

Loni za námi byli kluci párkrát v Brně a jednou se posádka MH vydala i do Kroměříže a jelikož to je soupeř extra kvalitní a to nejen předvedenou hrou, ale i chováním na ledě a zápasy si kluci nemohli vynachválit, napadlo nás pozvednout naše společné boje na vyšší úroveň a zápasům dodat pořádnou atmosféru i profesionální servis.

 

 

 

 

JAKÝM ZPŮSOBEM SE BUDE LETNÍ SÉRIE ODEHRÁVAT ?

 

Oba týmy spolu sehrají celkem čtyři utkání, které se budou hrát 3x15minut čistého času. Zápas nemůže skončit remízou, takže pokud bude na konci zápasu nerozhodný stavu, bude se rozhodovat ve třech kolech samostatných nájezdů.

 

Tým, který první dosáhne třech výher, se stáva vítězem tohoto hokejového klání.

 

Pokud bude stav série po čtyřech zápasech 2-2, bude se hrát rozhodující pátý zápas.

 

Dvakrát se bude hrát na neutrální půde ve Vyškově, jednou bude mít výhodu domácího stadionu MH v Brně a k jednou nás přivítá kotel Panterů v Kroměříži.

 

amaterske_hokejove_zapasy_pro_hobby_hrace_v_brne

 

 

O CO SE BUDE HRÁT ? hokejove_turnaje_pro_amatery

 

Jelikož nechceme, aby tato série byla pouze jedna, ale pokračovala i v dalších letech, bude se hrát o putovní pohár, kde se ocitne štítek s logem vítěze.

Pohár zůstane u vítěze až do další série a je povoleno z něj pít pouze alkoholické nápoje Úžasný Vítězný tým obdrží i zmenšenou kopii této trofeje, kterou si mohou poté na památku vystavit například v klubové klubovně, nebo u Tůmiče v pokojíčku.

 

Pamatovali jsme i na individuální ocenění. Budeme udělovat dvě ceny a to pro nejužitečnějšího hráče a

nejproduktivnějšího hráče celé série.

 

 

 

TERMÍNY ZÁPASŮ

 

1. zápas: 6.8. 17:45 Vyškov

 

2. zápas: 13.8 18:30 Hokejové haly Brno

 

3. zápas 21.8. 19:45 Vyškov

 

4. zápas 26.8. 19:45 Kroměříž

 

Na zápasy se může samozřejmě kdokoliv přijít podívat a podpořit kluky na střídačku, nebo do hlediště.

Věříme, že se najde po nějakém zápasy i čas na nějaký posez u pivečka.

 

 

 

NOMINACE NA ZÁPASY

 

Zřejmě jste si všimli, že zápasy jsou sice vypsány v kalendáři akcí, ale není možné se na ně přihlásit. Jelikož se jedná o soupeře opravdu extra silného, sestava se skládá ve skupině na facebooku, do které jsme vybrali jen hráče, kteří hrají v první lajny v naší MH Superlize

 

Nebuďte ovšem zklamaní, že se na Vás nedostalo, už teď máme v jednání dalšího soupeře, který bude naopak vhodný pro hráče z druhé až třetí formace a kdo ví, když na sobě budete pořádně makat, pozvánka na příští sérii Vás třeba nemine.

 

I v těchto nových sériích na více zápasů chceme dosáhnout toho, aby se hráli co nejvyrovnanější zápasy, protože právě takové nejvíce posouvají Vaše hokejové dovednosti.

 

 

ZÁPASOVÝ SERVIS 

I v této sérii chceme nabídnout našim i soupeřovým hráčům ten nejlepší servis pro  maximalní požitek z odehraných zápasů.

 

Tešit se tak můžou na:

 

 • videosestřih branek ze dvou kamer
 • fotoreporty
 • rozhovory s nejlepšími hráči
 • zápasového hlasatele (psaní zápisu, pouštění hudby, moderování zápasu)
 • statistiky ze všech zápasů
 • tiskové konference s trenéry

 

 hokej_brno_zapasy_pro_hobbiky

 

 

HISTORIE A PERLIČKY Z TÁBORA NAŠEHO SOUPEŘE

 

A teď pár informací o soupeři, které poskytl jejich hrající manager Pepa Peřina.

 

 • Sezóna 2008/2009 Noční Liga Prostějov, odehráno pouze 7 zápasů z 18 s nelichotivým skóre 9:112 a 0 bodů. Ze současného kádru hráli Michal Gajdoš, Miroslav Pleva, Břetislav Chytil, Zdeněk Zezula a Jiří Šubík.

 

 • Sezóna 2009/2010 Kroměřížská hokejová liga, konečné 6. místo. Na soupisce opět výše zmiňovaní, dále přibyli Vojta Miler, Standa Piskovský a Petr Knop.

 

 • Sezóna 2010/2011 Kroměřížská hokejová liga, konečné 8. místo. Tento rok přibyli na soupisku další aktuální členové týmu, a to duootec a syn” Mirků Poláchůudh_pantgers_vs_modern_hockey a Jaromír Krčmař.

 

 • Sezónu 2011/2012 se nehrálo nikde a od sezóny 2012/2013 až do dnes se hraje ve Vyškově Hobbyextraliga. 1. sezónu skončilo UDH na posledním místě. Další záznamy nejsou k dohledání a mezi hráči se teorie různí Smějící se

 

 • Před poslední sezónou posílil tým UDH o Jana Klusala. Tým skončil ve Vyškovské Hobbyextralize na 9. místě se skóre 48:62 a 16 body, 9. místo uhájil i po odehraném playout.

 

 

Perličky:

 

Za doby historie klubu v týmu účinkovaly 4 dvojice „otec a syn“. Jako první to byli zakládající členové Jan a Michal Gajdošovi, pak se přidali borci Berčíkovi, kteří už dnes ale nehrají. Následovalo duo stále aktivních Mirků Poláchů a kluků Krčmařů, otce Jaromíra a syna Lukáše.

 

Paradoxem je, že dnes v týmu nenajdete jediného „pravého Uhřičáka“. Tým se sjíždí z Kojetína, Chropyně, Olomouce, Vyškova a Kroměříže. Pouze jeden hráč vyjíždí k zápasům z Uhřičic, ten se sem však přistěhoval až po zničujících povodních z nedalekých Troubek.

 

Za tým UDH hraje reprezentant a čerstvý mistr světa ve veteránech v dračích lodích pan Miroslav Polách st. 

 

 

 

 SLOVO ZÁVĚREM

 

Věříme, že se všechny zápasy budou tou nejlepší reklamou na amatérský hokej. Je nám jasné, že emoce patří i k hobby hokeji a každý tým bude chtít vyhrát, ale na druhou stranu očekáváme, že celá série se ponese ve velkém duchu fair play a její konec se i řádně zapije.

 

Myšlenka této série byla právě propojení hokejového džentlmenství a vysokého herního umu.

 

Už jen to, že kluci si najdou v pracovním týdnu čas na to, aby přijeli nemalý počet kilometrů za super partou a zahráli si parádní hokej, zasluhuje obrovský respekt.

 

 

Přejeme všem zúčastněným super zábavu a ať vyhraje ten lepší !

 

 

Tygrik