Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
28.12.2020
BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES

Situace bohužel připomíná hororový kolotoč. Sotva pracně seženeme ledy a vymyslím program, přijde jedno z dalších omezení. Samozřejmě nám to bere vítr z plachet a psychicky je to hodně náročné, ale rozhodli jsme se vymyslet další program i v nejpřísnějším nařízení.   Přijde nám škoda opět v...
Více zde >>>
19.12.2020
WINTER CLASSIC PROGRAM PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

Určitě jste všichni zaznamenali, že jsme poskočili v protiepidemickém systému do čísla 4, ve kterém se pro veřejnost uzavírají zimní stadiony.    Samozřejmě je to velmi nemilá a nepříjemná zpráva, že když už jsme se zase začínali dostávat do formy, tak by měla již poněkolikáté přijít další dl...
Více zde >>>
1.12.2020
OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED

OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED Jak jste jistě o víkendu zaznamenali na tiskové konferenci naší vlády, vnitřní sportoviště se budou opět otevírat, což se samozřejmě týká i zimních stadionů a my Vám přinášíme krátký článek o tom, jakým způsobem to bude v Modern Hockey v pro...
Více zde >>>
9.10.2020
SNOVÝ ÚVOD PRO OBA TÝMY MH V HOBBY LIZE NHL-R

V září odstartovala Neoficiální Hokejová Liga Rekreačních hráčů (NHL-R), které se letos představila ve zcela novém formátu. V obou výkonnostních divizí má Modern Hockey svoje zastoupení a vstup do soutěže se nám vydařil nad očekávání. V článku si můžete přečíst jak se rodily všechny naše výhry,...
Více zde >>>
30.9.2020
MH AWARDS 2020

PŘEDÁVÁNÍ TROFEJÍ V NAŠÍ AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE      V minulém týdnu na slavnostním Galavečeru předávaly individuální ocenění za  uplynou sezónu Superligy. V tomto článku si můžete prohlédnout všechny nominace i výherce.   Všem, kteří si s námi přišli posedět děkujeme a pro ty, kteří s...
Více zde >>>

MĚNÍME PŮSOBIŠTĚ NAŠICH LETNÍCH HOKEJOVÝCH KEMPŮ

 

Po dlouhých pěti letech, kdy jsme jezdili do Brumova, jsme se rozhodli pro změnu destinace a vybrali jsme krásnou lokaci Jižních Čech a to konkrétně Milevsko. 

 

Hledali jsme místo, kde budeme mít všechno pohromadě a věříme, že jsme se rozhodli dobře.

 

Doufáme, že to bude jisté oživení ze zaběhnutého stereotypu a poznáme tak další nové místo i nové kamarády.

 

 

V Milevsku jsme se byli samozřejmě osobně podívat a přinášíme Vám tedy pár informací na co se můžete těšit.

 

mesto_milevsko_hokejove_kempy_pro_amatery

 

CESTA A PŘÍJEZD

 

Z Brna jsme to dali velmi svižnou jízdou za 105 minut i s pauzou na kafe, ale pohodovou jízdou Vám cesta zabere tak dvě hodinky. Po dálnici až na sjezd na Humpolec a pak tradá po krajince. I pro naše mimobrněnské hráče, kteři jsou převážné ze severu ČR, je toto místo dostupné daleko dostupnější.

Pro náš kemp budeme mít vyhrazeno parkoviště přímo za zimákem vedle ubytovny.

 

ZIMNÍ STADION

 

Útulny stadion s kapacitou 3500 míst, kde hraje mistní tým krajskou ligu, nám skýtá vše co potřebujeme. Dostatečný počet branek a velké množství pomůcek, které určitě při našich trénincích hojně využijeme. Na odpolední zápasy opět pojede časomíra i pouštění písniček. K dispozici jsou i molitanové mantinely pro náš sobotní turnaj v minihokeji.

 

 zimni_stadion_milevsko_hokejove_kempy

 

ŠATNY

 

Vzhledem k tomu, že budeme během kempů zřejmě jediný kdo bude ledovou plochu využívat, máme přislíben dostatečný počet šaten, tak aby měl každý hráč dostatečné pohodlí. Šatny jsou po rekonstrukci, jsou spíše menší, ale útulné a s chytře vyřešeným úložným prostorem pro bágly a brusle.

Sprchy a wc vypadali taky velmi pěkně.

Sušení věcí jsme v případě potřeby domluvil u hřiště za stadionem, které se dá uzamčít.

 

hokejova_satna_hokejovy_kemp

 

UBYTOVÁNÍ

 

ubytovna_hokejove_kempy_modern_hockey

 

Budeme přímo na stadionu v HOTELU SPORT. Tady nutno dodat, že se jedná spíše o ubytovnu, nicméně v daleko vyšším komfortu, než co jsme měli v Brumově. Pokoje jsou 3-4 lůžkové s vlastním sociálním wc a sprchou, která sice není přepychová, ale stejně se mydlíme na zimáku po tréninku.

Každý pokoj je vybaven starším zařízením, které však myslím bohatě splní účel. Nejen kuřáci určitě ocení i vlastní balkon.

 

 

Celkově shrnuto, je to zařízení na které dýchá minulý režim, nicméně ke sportovním účelům naprosto ideální. 

 

 

Na zimáku je i komfortnější hotel po rekonstrukci, ale tam bude zřejmě fotbalový tým. Zatím to má majitel v jednání a je možné, že se pár pokojů uvolní, kdyby si chtěl náročnjší klient připlatit za luxus. Riziko ovšem je, že tam bude například s nějakou dětskou partií, což není vždy ideální.

 

pokoj1_hokejovy_kemp

 

 

RESTAURACE

 

I restaurace je přímo v útrobých zimního stadionu, takže máme všechno pěkně po ruce. Chodit zde budeme na snídaně, obědy a večeře, které se budou podávat v pro nás vyhrazeném salónku.

Svačiny budou opět k dispozici během dne v šatnách

 

 

 

restaurace_hokejove_kempy

PIVNICE

 

Pár metrů od vchodu do našeho ubytování je pivnice s vyhlášeným tankovým pivem a venkovní zahrádkou a co je lepší po náročném dni, než jedné zrzavý s pěnou. Máme ovšem trošku strach, že tam některé adepty budeme vyzvedávat rovnou na snídani :)

V centru města je i diskotéka, kam určitě půjdeme rozpohybovat své boky.

 

 

SUCHÁ PŘÍPRAVA

 

Budeme využívat krásné hřiště s umělou trávou pro malou kopanou, které je opět asi 10 metrú od zimáku. Jeden suchý trénink, chceme stejně jako loni udělat v ,,písku,, na beachvolejbalovém hřišti na koupališti.sucha_priprava_hokejove_kempy_pro_amatery

 

 

VIDEOROZBORY

 

Se budou konat ve společenské místnosti s velkou televizí, která je ve druhém patře naší ubytovny.

Večer ji pak využijeme ke společenské zábavě. Těšit se můžete na PS4 s aktuálními ročníky NHL a FIFA. Opět máme nachystaný hokejový kvíz a na řadu určitě přijdou i kytary a pěvecké vystoupení.

 

 

KOUPALIŠTĚ A RYBNÍK

 

Koupaliště je jediná věc, která se nachází mimo areál. Je to asi 2km od zimáku, takže 3-4 minuty autem, nebo 15 minut chůze. Ve stejné vzdálenosti, ale druhým směrem je i rybník s nudapláží, takže přiznivci tohoto druhu exhibicionismu si také můžou přijít na své.

 koupaliste_milevsko

 

O MILEVSKU

 

Menší městečko, které má zhruba devět tisíc obyvatel. 

 

Nejvýznamnější památkou v Milevsku je klášter Milevsko, který je nejstarší klášte jižních Čech. K němu náleží také přilehlý kostel sv. Jiljí nacházející se uprostřed současného hřbitova. Dále se ve městě nachází třetí největší románský chrám v Čechách nesoucí jméno chrám Navštívení Panny Marie. Vyjma těchto sakrálních staveb se na náměstí města nachází kostel svatého Bartoloměje tvořící dominantu města.

Více se o Milevsku a jeho památkách dozvíte: ZDE

 

 pamatky_milevsko

 

 

 

 


 

INFORMACE K SAMOTNÉMU KEMPU

 

TERMÍNY:

 

1. TURNUS 4.8. - 9.8. 2020                  2. TURNUS 4.8. - 9.8. 2020

 

 

PROGRAM:

 

 

Deset ledů v šesti dnech. Dopoledne se trénuje, odpoledne se hraje. V sobotu je celodenní turnaj v minihokeji. Začíná se úterním tréninkem v podvečer, po kterém následuje večeře, a končí se nedělním zápasem a obědem.

 

Suchá příprava, která je vždy před dopoledním tréninkem. Odpoledne jsou potom před zápasy ukázky hokejových rozcviček, kompenzačních a strečinkových cvičení.

 

Stejně jako v minulosti budeme dělat dvakrát během kempu videorozbor. V jednom se zaměříme na rozbor bruslení a ve druhém na rozbor odehraných zápasů.

 

I letos se můžete těšit na hokejový vědomostní kvíz o hodnotné ceny, ale i na další záživně večerní programy.

Dle chuti a sil je samozřejmě možnost po domluvě danný program ještě obohatit.

 

Jako vždy budeme rozděleni do dvou výkonnostních skupin, tudíž jsou kempy vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilejší hráče, nebo ty co to dříve hrávali.

 

Jak přesně probíhají naše kempy se dočtete: ZDE

 

 

CENA:

 

HRÁČ 9200,- Kč         BRANKÁŘ 6500,- Kč (možnost chodit 3x denně na led)

 

 

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO:

 

 

Ubytování, strava a veškerý program kempu.

 

 

 

REGISTRACE:

 

 

Pro ty co s námi chodí trénovat, nebo byli na kempech v minulosti se stačí přihlásit na web a poté v kalendáři akcí vybrat turnus a přihlásit se: 1. TURNUS 4.8. - 9.8. 2020     2. TURNUS 11.8. - 16.8. 2020

 

Nováčci se musí nejprve registrovat na webu a poté se přihlásit.

 

 

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Na email tuma@modernhockey.eu 

Poslat číslo turnusu, způsob platby, jméno, příjmení, číslo občanky nebo pasu, bydliště, rodné číslo.

Do poznámky potom s kým chcete být ubytováni (pokoje jsou po 3-4).

 

 

 

PLATBA:

 

Jelikož na toto místo jedeme poprvé, je potřeba uhradit i zálohu, což se v minulosti nedělalo.

V případě hráče půjde od částku 5000,-Kč. V případě brankáře o částku 3000Kč. Záloha je splatná do 31.5.2020

Pokud zrušíte účast do 15.7.2020, vrací se ze zálohy 50%. Po tomto datu se již zálohy nevrací, ale můžete kemp samozřejmě přepsat na jinou osobu.

 

 

Zálohy zasílejte na tento účet:

 

 

1066166024/3030

 

 

Doplatek je možno poté uhradit na místě v den příjezdu, nebo opět zaslat na účet. Samozřejmě můžete poslat rovnou celou částku ihned. Prosím zmínit druh platby do přihlášky.

 

 

 

 

 

SPECIÁLNÍ POŽADAVKY

 

Pář hráčů loni nemohlo absolvovat celý kemp skrz pracovní povinnosti. Samozřejmě se budeme opět snažiz vyjít vstříc a vymyslet možnost jak přijet i na zkrácenější verzi, nebo třeba jen víkendový turnaj, ale přednost mají samozřejmě ti, kteří se zúčastní celého kempu.

Všechny speciální požadavky pište prosím na: tuma@modernhockey.eu

 

 

SKUPINY NA FB:

 

Stejně jako v předešlých letech bude mít každý kemp svoji facebookovou skupinu, kde budeme potom zvěřejňovat veškeré informace potřebné ke kempu jako program, rozdělaní skupin, nominace do týmů na zápasy atd., takže se do nich prosím přidejte zde:

1. TURNUS    2. TURNUS 

 

 

 

Doufám, že jste v článku našli vše potřebné, v případě nejasností stačí poslat emailu, nebo napsat na fb.

Už teď se moc těšíme, jak si naši oblíbenou sportovní dovolednou všichni opět užijeme na maximum.

 

 

hokejove_kempy_pro_amatery_a_hobby_hokejisty_milevsko_2020

 

 

 

 

Tygrik