Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
28.5.2024
PŘIHLAŠUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY MILEVSKO 2024

Stejně jako v minulých letech volíme opět tuto ověřenou lokalitu, kde je vše potřebné doslova na jednom místě a vycházejí nám kdykoliv s čímkoliv vstříc.   Kemp je určitě ta nejlepší akce z celého roku a za to, že budete spokojeni, dá celý realizační tým ruku do ohně. Na této akci se většin...
Více zde >>>
6.1.2024
MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Superliga měla za sebou nucenou vánoční pauzu a jelikož jsme v polovině základní části, je na čase si shrnout, jak si týmy v naší brněnské amatérské hokejové lize vedou.   Letos je to zřejmě nejvyrovnanější ročník v celé historii, kdy může kdokoliv porazit kohokoliv a téměř 70 % výsledků je o...
Více zde >>>
2.5.2023
OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY

Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfiná...
Více zde >>>
3.4.2023
INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.   Kemp je určitě ta ne...
Více zde >>>
24.2.2023
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR

Už před včerejším utkáním proti Rajhradu bylo jasné, že o prvenství v základní části této amatérské ligy nemůžeme přijít, ale i tak jsme našli koncentraci a dokázali zvítězit. Paradoxně se s tímto týmem utkáme znovu už za týden, kdy odstartuje čtvrtfinále play off.   Teď si ale pojďme podívat...
Více zde >>>

LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY PRO AMATÉRY: MILEVSKO 2023

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.

 

Kemp je určitě ta nejlepší akce z celého roku a za to, že budete spokojeni, dá celý realizační tým ruku do ohně.

Na této akci se většinou protočí kolem sta hráčů, což je ta nejlepší zpětná vazba a samozřejmě i největší lákadlo pro nováčky.

 

mesto_milevsko_hokejove_kempy_pro_amatery

 

ZLEPŠUJTE SVOJE HOKEJOVÉ DOVEDNOSTI POD DOZOREM PROFESIONÁLŮ

Jak bývá zvykem i letos přivezeme na kemp široky realizační tým. Kromě 4 profesionálních hokejových trenérů se na Vaše bruslení zaměří trenérka krasobruslení.

 

Mužům v maskách pak bude po celou dobu k dispozici trenér brankářů. Mimo led se Vám bude věnovat i kondiční trenér se specializací na lední hokej.

 

Při zápasech budou opět k dispozici licencovaní rozhodčí i obsluha časomíry.

 

KEMP JE VHODNÝ PRO HRÁČE VŠECH VÝKONNOSTNÍCH ÚROVNÍ

 

Jako vždy budeme na tréninku hráče rozdělovat do menších skupin podle jejich hokejové úrovně. V zápasech poté nasazovat proti sobě vyrovnané formace.

 

Hokejový kemp si tak užijí úplní začátečníci, ale i zkušení matadoři a kluci, co to dříve hrávali. Strach určitě nemusí mít i ti, co s námi nejsou během roku. Na kempy jezdí mnoho hráčů z různých koutů ČR a do naší veselé hokejové rodiny, zapadne okamžitě každý.

 

 hokejove_kempy_pro_hobby_hokejisty_realizacni_tym

 

ZIMNÍ STADION

 

Útulny stadion s kapacitou 3500 míst, kde hraje mistní tým krajskou ligu, nám skýtá vše co potřebujeme. Dostatečný počet branek a velké množství pomůcek, které určitě při našich trénincích hojně využijeme. Na odpolední zápasy opět pojede časomíra i pouštění písniček. K dispozici jsou i molitanové mantinely pro náš sobotní turnaj v minihokeji.

 

 zimni_stadion_milevsko_hokejove_kempy

 

ŠATNY

Opět máme přislíben dostatečný počet šaten, tak aby měl každý hráč dostatečné pohodlí. Šatny jsou velmi útulné a s chytře vyřešeným úložným prostorem pro bágly a brusle.

 

Sušení věcí jsme v případě potřeby opět domluvili u hřiště za stadionem, které se dá uzamčít.

 

hokejova_satna_hokejovy_kemp

 

UBYTOVÁNÍ

 

ubytovna_hokejove_kempy_modern_hockey

 

Budeme bydlet přímo na zimáku v HOTELU STADION. Tady nutno dodat, že se jedná spíše o ubytovnu.

Pokoje jsou 3-4 lůžkové s vlastním sociálním wc a sprchou, která sice není přepychová, ale stejně se mydlíme na zimáku po tréninku.

 

Každý pokoj je vybaven starším zařízením, které však myslím bohatě splní účel. Nejen kuřáci určitě ocení i vlastní balkon.

 

 

Celkově shrnuto, je to zařízení na které dýchá minulý režim, nicméně ke sportovním účelům naprosto ideální. 

 

 

Na stadionu je i komfortnější HOTEL SPORT po rekonstrukci, kdyby si chtěl náročnější klient připlatit za luxus. V minulosti se tam pár hráčů ubytovalo a pokoje jsou velmi pěkné. V případě zájmu o tento lepší typ ubytování, je potřeba se přihlásit na kemp co nejdříve, jelikož tento hotel se bude primárně nabízet jiným partiím.

 

 

Hotel Stadion

 

pokoj1_hokejovy_kemp

 

 Hotel Sport

 

hotel_sport_milevsko

 

RESTAURACE

 

I restaurace je přímo v útrobých zimního stadionu, takže máme všechno pěkně po ruce. Chodit zde budeme na snídaně, obědy a večeře, které se budou podávat v pro nás vyhrazeném salónku.

 

Svačiny budou opět k dispozici během dne ve všech šatnách

 

 

 

restaurace_hokejove_kempy

 

PIVNICE

 

Pár metrů od vchodu do našeho ubytování je pivnice s vyhlášeným tankovým pivem a venkovní zahrádkou, což jak se v minulosti ukázalo je ta nejlepší přidaná hodnota kempuÚžasný 

 

Domácí atmosféra, kde nikdo neřeší jestli si přineseme ven vlastní pálenku, nebo zaplatíme účet až další den, se v dnešní době už moc nevidí. Tradičně určitě přijde na řadu i zpěv u kytar a řada nejen hokejových diskuzí.

 

hokejove_kempy_pro_amatery_pivo

 

SUCHÁ PŘÍPRAVA

 

Budeme využívat krásné hřiště s umělou trávou pro malou kopanou, které je opět asi 10 metrů od zimáku. Jeden suchý trénink, chceme stejně jako loni udělat v ,,písku,, na beachvolejbalovém hřišti na koupališti.

 

V okolí zimního stadionu budeme využívat i betonový plácek pro výuku stickhandlingu, nebo-li práci s hokejkou.

 

sucha_priprava_hokejove_kempy_pro_amatery

 

 

VIDEOROZBORY

 

Se budou konat ve společenské místnosti s velkou televizí, která je ve druhém patře naší ubytovny. Tradičně budeme rozebírat bruslařské věci z tréninku a herní chyby ze zápasů, které se budou opět všechny natáčet.

 

Večer ji pak využijeme ke společenské zábavě. Můžete zde sledovat tv, hrát playstation, nebo deskové hry. Opět máme nachystaný hokejový kvíz.

 

hokejove_rozbory_hokejova_analyza

 

KOUPALIŠTĚ A RYBNÍK

 

Koupaliště je jediná věc, která se nachází mimo areál. Je to asi 2km od zimáku, takže 3-4 minuty autem, nebo 15 minut chůze. Tradičně i zde absolvujeme jeden trénink na pískovém kurtu. Ve stejné vzdálenosti, ale druhým směrem je i rybník s nudapláží, takže přiznivci tohoto druhu exhibicionismu si také můžou přijít na své.

 

 koupaliste_milevsko

 

O MILEVSKU

 

Menší městečko, které má zhruba devět tisíc obyvatel. 

 

Nejvýznamnější památkou v Milevsku je klášter Milevsko, který je nejstarší klášte jižních Čech. K němu náleží také přilehlý kostel sv. Jiljí nacházející se uprostřed současného hřbitova. Dále se ve městě nachází třetí největší románský chrám v Čechách nesoucí jméno chrám Navštívení Panny Marie. Vyjma těchto sakrálních staveb se na náměstí města nachází kostel svatého Bartoloměje tvořící dominantu města.

Více se o Milevsku a jeho památkách dozvíte: ZDE

 

 pamatky_milevsko

 

 

 

 


 

INFORMACE K SAMOTNÉMU KEMPU

 

TERMÍNY:

 

 1. TURNUS  1.8. - 6.8.2023                  2. TURNUS  8.8. - 13.8.2023  

 


 

PROGRAM:

 

 

Deset ledů v šesti dnech. Dopoledne se trénuje, odpoledne se hraje. V sobotu je celodenní turnaj v minihokeji. Začíná se úterním tréninkem v podvečer, po kterém následuje večeře, a končí se nedělním zápasem a obědem.

 

Suchá příprava, která je vždy před dopoledním tréninkem. Odpoledne jsou potom před zápasy ukázky hokejových rozcviček, kompenzačních a strečinkových cvičení.

 

Stejně jako v minulosti budeme dělat 2-3x během kempu videorozbor. V jednom se zaměříme na rozbor bruslení a ve druhém na rozbor odehraných zápasů.

 

I letos se můžete těšit na hokejový vědomostní kvíz o hodnotné ceny, ale i na další záživně večerní programy.

Dle chuti a sil je samozřejmě možnost po domluvě danný program ještě obohatit. Letos bychom chtěli vyzkoušet turnaj ve stolním tenise.

 

Jako vždy budeme rozděleni do dvou výkonnostních skupin, tudíž jsou kempy vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilejší hráče, nebo ty co to dříve hrávali.

 

Jak přesně probíhají naše kempy se dočtete: ZDE

 


 

 

CENA:

 

HRÁČ 10900,- Kč (470 euro)   /        BRANKÁŘ 8200,- Kč (350 euro) (možnost chodit 3x denně na led)

 

 

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO:

 

 

Ubytování, strava a veškerý program kempu.

 


 

 

REGISTRACE:

 

 

Pro ty co s námi chodí trénovat, nebo byli na kempech v minulosti se stačí přihlásit na web a poté v kalendáři akcí vybrat turnus a přihlásit se a posléze uhradit zálohu. Po zaplacení se stává Vaše registrace kompletní.

 

Nováčci se musí nejprve registrovat na webu a poté se přihlásit.

 

 1. TURNUS  1.8. - 6.8.2023                  2. TURNUS  8.8. - 13.8.2023  

 


 

 

PLATBA:

 

 

Jak jsme psali v odstavci výše, aby byla registrace kompletní, je potřeba uhradit zálohu.

V případě hráče půjde od částku 6000,-Kč. V případě brankáře o částku 4000Kč. 

 

Záloha je splatná do 15.6.2023

 

Kdo se přihlásí po tomto datumu, prosíme zaslat zálohu společně s přihláškou.

 

Pokud zrušíte účast do 15.7.2020, vrací se ze zálohy 50%. Po tomto datu se již zálohy nevrací, ale můžete kemp samozřejmě přepsat na jinou osobu.

 

 

 

Zálohy a platby zasílejte na tento účet:

 

 

2555565012/3030

IBAN CZ48 3030 0000 0025 5556 5012 

BIC (SWIFT) AIRACZPP

Jméno majitel: Tomáš Tůma

 

Doplatek je možno poté uhradit na místě v den příjezdu, nebo opět zaslat na účet. Samozřejmě můžete poslat rovnou celou částku ihned. 

 

hobby_hokej_kemp_milevsko23_internetbanking 


 

 

SPECIÁLNÍ POŽADAVKY NA ZKRÁCENÝ POBYT:

 

Pář hráčů loni nemohlo absolvovat celý kemp skrz pracovní povinnosti. Samozřejmě se budeme opět snažiz vyjít vstříc a vymyslet možnost jak přijet i na zkrácenější verzi, nebo třeba jen víkendový turnaj, ale přednost mají samozřejmě ti, kteří se zúčastní celého kempu.

 

Všechny speciální požadavky pište prosím na: tuma@modernhockey.eu

 


 

 

SKUPINY NA FB:

 

Stejně jako v předešlých letech bude mít každý kemp svoji facebookovou skupinu, kde budeme potom zvěřejňovat veškeré informace potřebné ke kempu jako program, rozdělaní skupin, nominace do týmů na zápasy atd., takže se do nich prosím přidejte zde:

 

1. TURNUS    2. TURNUS 

 

 


 

 

Doufám, že jste v článku našli vše potřebné, v případě nejasností stačí poslat email, nebo napsat na fb.

Už teď se moc těšíme, jak si naši oblíbenou sportovní dovolednou všichni opět užijeme na maximum.

 

 

 hokejove_kempy_pro_amatery_a_hobby_hrace_milevsko2023

 

 

 

 

Tygrik