Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
28.12.2020
BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES

Situace bohužel připomíná hororový kolotoč. Sotva pracně seženeme ledy a vymyslím program, přijde jedno z dalších omezení. Samozřejmě nám to bere vítr z plachet a psychicky je to hodně náročné, ale rozhodli jsme se vymyslet další program i v nejpřísnějším nařízení.   Přijde nám škoda opět v...
Více zde >>>
19.12.2020
WINTER CLASSIC PROGRAM PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

Určitě jste všichni zaznamenali, že jsme poskočili v protiepidemickém systému do čísla 4, ve kterém se pro veřejnost uzavírají zimní stadiony.    Samozřejmě je to velmi nemilá a nepříjemná zpráva, že když už jsme se zase začínali dostávat do formy, tak by měla již poněkolikáté přijít další dl...
Více zde >>>
1.12.2020
OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED

OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED Jak jste jistě o víkendu zaznamenali na tiskové konferenci naší vlády, vnitřní sportoviště se budou opět otevírat, což se samozřejmě týká i zimních stadionů a my Vám přinášíme krátký článek o tom, jakým způsobem to bude v Modern Hockey v pro...
Více zde >>>
9.10.2020
SNOVÝ ÚVOD PRO OBA TÝMY MH V HOBBY LIZE NHL-R

V září odstartovala Neoficiální Hokejová Liga Rekreačních hráčů (NHL-R), které se letos představila ve zcela novém formátu. V obou výkonnostních divizí má Modern Hockey svoje zastoupení a vstup do soutěže se nám vydařil nad očekávání. V článku si můžete přečíst jak se rodily všechny naše výhry,...
Více zde >>>
30.9.2020
MH AWARDS 2020

PŘEDÁVÁNÍ TROFEJÍ V NAŠÍ AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE      V minulém týdnu na slavnostním Galavečeru předávaly individuální ocenění za  uplynou sezónu Superligy. V tomto článku si můžete prohlédnout všechny nominace i výherce.   Všem, kteří si s námi přišli posedět děkujeme a pro ty, kteří s...
Více zde >>>

OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED

Jak jste jistě o víkendu zaznamenali na tiskové konferenci naší vlády, vnitřní sportoviště se budou opět otevírat, což se samozřejmě týká i zimních stadionů a my Vám přinášíme krátký článek o tom, jakým způsobem to bude v Modern Hockey v prosinci fungovat.

 

 

 

SUPERLIGA SE HRÁT NEMŮŽE 

PES se dostal na číslo 3, což jak je sice uvedeno v tabulkách opravňuje ke startu amatérské soutěže, tim jsou ovšem myšleny registrované soutěže pod svazem (mládež, 2.lliga, krajský přebor), takže na restart Superligy si musíme ještě počkat.

 

Ta spadá do kategorie rekreačních soutěží a ty dostanou zelenou až se stupněm číslo 2.

 

 

TRÉNINKY POVOLENY V OMEZENÉM POČTU

 Jedinou možností jak se tedy dostat na led jsou hokejové tréninky a my samozřejmě sondujeme situace na zimních stadionech a snažíme se zajistit ty nejlepší možné tréninky.

 

Zatím jsme připravili program na našem domovském stadionu v Kuřimi, ale čekáme i na vyjádření ostatních a o jakémkoliv přidání ledu Vás budeme neprodleně informovat na našem facebooku.

 

Stejně jako před vyhlášením nouzového stavu je možný počet lidí na ledové ploše omezen na 10, kteří musí mít u sebe roušku.

 

 

 amatersky_hokej_rozpis_prosinec

DVĚ VARIANTY TRÉNINKŮ

 Rozhodli jsme se pro Vás připravit dvě různé varianty. První bude zaměřena více na rozvoj určité dovednosti, a druhá potom na individuální přístup a větší zpětnou vazbu.

 

Bohužel zimní stadiony byly zasaženy krizí ještě daleko více než my a nemohou si dovolit z existenčních důvodů dát žádné slevy na led, takže cena bude samozřejmě vyšší než normálně, ale snažili jsme se to i tak udržet v rozumných mezí.

 

  • TRÉNINK (9+1)

Na této akci bude na ledě jeden trenér a dvět hráčů. Vždy se budeme snažit trénink zaměřit na rozvoj určitě dovednosti.

 

Cena: 500,-

 

 

  • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK (8+2)

Na tomto individuálním tréninku budou přítomni dva trenéři, kteří si rozdělí a hráče do dvou skupin po čtyřech. Tento model jsme měli možnost vyzkoušet před nouzovým stavem a jelikož na něj byly velmi kladné ohlasy, nebyl důvod ho opět nezařadit.

 

Cena: 650,-

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ

Jako vždy se můžete přihlásit v kalendáři akcí, ale důrazně Vás varujeme, přihlašte se jen v případě, že chcete opravdu přijít.

Pokud se odhlásíte 2h před akcí, nebo nepřijdete vůbec, budeme po Vás příště sumu vyžadovat.

 

Myslete prosím na to, že i pro nás jsou to velmi tvrdě nastavené podmínky, ale pořád je to lepší než sedět doma. 

Věříme, že nás podpoříte nejen svou návštěvou, ale i přístupem.

 

 

Už se na všechy moc těšíme! 

 

Váš tým MH

 amatersky_hokej_a_corona_virus

Tygrik