Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>
19.4.2022
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.   Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš ne...
Více zde >>>
31.3.2022
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí de...
Více zde >>>
28.3.2022
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení. Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu má...
Více zde >>>
5.2.2022
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste...
Více zde >>>

OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED

Jak jste jistě o víkendu zaznamenali na tiskové konferenci naší vlády, vnitřní sportoviště se budou opět otevírat, což se samozřejmě týká i zimních stadionů a my Vám přinášíme krátký článek o tom, jakým způsobem to bude v Modern Hockey v prosinci fungovat.

 

 

 

SUPERLIGA SE HRÁT NEMŮŽE 

PES se dostal na číslo 3, což jak je sice uvedeno v tabulkách opravňuje ke startu amatérské soutěže, tim jsou ovšem myšleny registrované soutěže pod svazem (mládež, 2.lliga, krajský přebor), takže na restart Superligy si musíme ještě počkat.

 

Ta spadá do kategorie rekreačních soutěží a ty dostanou zelenou až se stupněm číslo 2.

 

 

TRÉNINKY POVOLENY V OMEZENÉM POČTU

 Jedinou možností jak se tedy dostat na led jsou hokejové tréninky a my samozřejmě sondujeme situace na zimních stadionech a snažíme se zajistit ty nejlepší možné tréninky.

 

Zatím jsme připravili program na našem domovském stadionu v Kuřimi, ale čekáme i na vyjádření ostatních a o jakémkoliv přidání ledu Vás budeme neprodleně informovat na našem facebooku.

 

Stejně jako před vyhlášením nouzového stavu je možný počet lidí na ledové ploše omezen na 10, kteří musí mít u sebe roušku.

 

 

 amatersky_hokej_rozpis_prosinec

DVĚ VARIANTY TRÉNINKŮ

 Rozhodli jsme se pro Vás připravit dvě různé varianty. První bude zaměřena více na rozvoj určité dovednosti, a druhá potom na individuální přístup a větší zpětnou vazbu.

 

Bohužel zimní stadiony byly zasaženy krizí ještě daleko více než my a nemohou si dovolit z existenčních důvodů dát žádné slevy na led, takže cena bude samozřejmě vyšší než normálně, ale snažili jsme se to i tak udržet v rozumných mezí.

 

  • TRÉNINK (9+1)

Na této akci bude na ledě jeden trenér a dvět hráčů. Vždy se budeme snažit trénink zaměřit na rozvoj určitě dovednosti.

 

Cena: 500,-

 

 

  • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK (8+2)

Na tomto individuálním tréninku budou přítomni dva trenéři, kteří si rozdělí a hráče do dvou skupin po čtyřech. Tento model jsme měli možnost vyzkoušet před nouzovým stavem a jelikož na něj byly velmi kladné ohlasy, nebyl důvod ho opět nezařadit.

 

Cena: 650,-

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ

Jako vždy se můžete přihlásit v kalendáři akcí, ale důrazně Vás varujeme, přihlašte se jen v případě, že chcete opravdu přijít.

Pokud se odhlásíte 2h před akcí, nebo nepřijdete vůbec, budeme po Vás příště sumu vyžadovat.

 

Myslete prosím na to, že i pro nás jsou to velmi tvrdě nastavené podmínky, ale pořád je to lepší než sedět doma. 

Věříme, že nás podpoříte nejen svou návštěvou, ale i přístupem.

 

 

Už se na všechy moc těšíme! 

 

Váš tým MH

 amatersky_hokej_a_corona_virus

Tygrik