Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
7.5.2020
NOVÁ TRENÉRSKÁ POSILA SE ZKUŠENOSTMI Z NHL

Již na úvodním pondělním tréninku budete moct poslouchat cenné rady populárního ,,Harryho,,. Je nám nesmírnou ctí přivítat do našich řad tohoto obětavého srdcaře, jehož hokejová kariéra je nejen bohatá a úspěšná, ale hlavně neskutečně zajímavá. Jako pravidelný účastník mládežnických mistrovst...
Více zde >>>
5.5.2020
OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE SE VRACÍME ZPÁTKY NA LED

Po dlouhých týdnech čekání a tvrdé hokejové abstinenci jsme se konečně dočkali a v pondělí 11.5. můžeme opět nazout brusle. Zimní stadiony ovšem musí respektovat pravidla nouzového režimu, tudíž nebudeme vpuštěni do šaten a sprch. Není to sice značka ideál, ale dá se to řešit koberečkem u auta,...
Více zde >>>
25.4.2020
OD PRVNÍCH KRŮČKŮ NA LEDĚ AŽ DO SUPERLIGY

Přečtěte si zajímavý rozhovor a hlavně zhlédněte video, které si kluci sami natočili a sestříhali. Zachycuje průřez působení populární bratrské dvojice Květoňů u nás v Modern Hockey. Patří k těm, kteří u nás vstoupili jako naprostí amatéří uplně poprvé na led a můžete si tak prohlédnout jejich po...
Více zde >>>
30.3.2020
ONLINE HOKEJOVÉ TRÉNINKY

Karanténa potrvá zřejmě ještě hodně dlouho, a jelikož už teď je nám po hokeji velké smutno, rozhodli jsme se pro Vás nachystat alespoň hokejové tréninky v online podobě.   V tuto středu přoběhne od 18h na našem facebooku první a pokud to bude mít kladný ohlas, určitě budeme pokračovat i na dá...
Více zde >>>
21.3.2020
HOKEJEM PROTI COVID 19 - POMOŽMĚ SPOLEČNĚ !

Dlouho jsme přemýšleli, jak zahnat hokejový půst v karanténě a přinutit všechny milovníky hokeje, aby v této těžké době uchopili opět hokejku do svých rukou.   A co může být lepším impulsem, než abychom pomohli dobré věci a lidem, kteří to nyni nejvíce potřebují. Přicházíme tak s výzvou ,,HOK...
Více zde >>>

JEDNODENNÍ KEMP PRO HOKEJOVÉ AMATÉRY 

NEDĚLE 29.9. ZS BLANSKO

 

Jelikož tento týden nemáme tak nabitý program, rozhodli jsme se pro Vás připravit opravdu našlapané hokejové odpoledne v útrobách zimního stadionu v Blansku.

 

 

Kromě kvalitních tréninků na ledě, na které jste zvyklí, se na Vás bude těšit i profesionální kondiční trenér, který Vás naučí jak má správně vypadat rozcvička před zápasem, nebo tréninkem.

 hokej_pro_amatery_blansko

Mezi tréninky Vás potom čeká workshop na kompenzační cvičení, kde se dozvíte a vyzkoušíte, které kompenzační cviky jsou vhodné pro hráče ledního hokeje.

 

 

Za odměnu, po tvrdě vykonané prác na ledě i mimo něj, potom navštívíme wellness centrum, ve kterém můžeme využít bazén, vířívé vany a finské sauny.

 

Celý kemp potom zakončíme na společné týmové večeři u které budeme 

 

 

Jak jste již zvyklý, během celého kempu bude k dispozici občerstvení i kávovar s výtečnou jihoamerickou kávou.

 

Věříme, že za tento kemp by se nemuseli stydět ani extraligové týmy ve své přípravě a bude to pro všechny hokejové amatéry skvělý zážitek!

 


 

Program: 

Sraz: 14:45

Warm up: 15:00-15:30

1. led: 16:00-17:00 (rozvoj dovedností)

Svačina: 17:20-17:30

Kompenzační cvičení: 17:30-18:15

2.led: 18:45-19:45 (herní cvičení)

Wellness: 20:00-21:00 (bazén, vířivka, sauna)

Společná večeře: 21:15-21:45

Vyhodnocení a závěr akce: 21:50

 

 

 

Cena:

Hráč: 1200,-

Brankář: 600,-

 


 


 

CO NAŠE HOKEJOVÉ AMATÉRY ČEKÁ ?

 

WARM UP

 

Před každým hokejovým tréninkem, nebo zápasem, je základ dostatečně připravit tělo na zátěž.

Pod dohledem našeho kondičního trenéra si vyzkoušíte, jak vypadá dynamické rozcvičení v akci. Dozvíte se, na které partie je důležité se zaměřit, jak dlouho by ideální rozcvička měla trvat a v jaké by měla být intenzitě.

 

 rozvicka_ledni_hokej

 

 

DVE TRÉNINKY NA LEDĚ

 

Nejvíce času strávíme samozřejmě na ledě, kde nás budou čekat dvě tréninkové jednotky po šedesáti minutách.

 

V té první se budeme věnovat rozvoji dovedností (powerskating, práce s kotoučem, střelba, přihrávky) a bude i fyzicky náročnější než druhý led, kde se zaměříme na herní kombinace a celoplošná cvičení. 

 

Netřeba zdůrazňovat, že během celého hokejového kempu na vás budou bedlivě dohlížet naši profi trenéři, kteří jsou připraveni Vám dávat okamžitou zpětnou vazbu. 

 

 hokejovy_kemp_pro_amatery_blansko

 

 

 

KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

 

Lední hokej je sport při , kterém jsou kladeny vysoké nároky na hráče v oblasti motorických schopností a dovedností, dále je to schopnost rychle reagovat na danou situaci a v neposlední řadě také vysoká úroveň tělesné zdatnosti. Je to sport s intervalovým a přerušovaným typem zátěže. Každý hráč v mužstvu útočník, obránce i brankář plní svou roli. Tito hráči mají také odlišné fyziologické nároky .

 

Kompenzačním cvičením označujeme variabilní soubor jednotlivých cvičebních tvarů v jednotlivých polohách. Cvičení mají nezastupitelnou úlohu v prevenci funkčních poruch, zejména hybného systému.

 

S pomocí kompenzačních cvičení redukujeme nežádoucí vlivy přetěžování, funkční schopnosti svalového systému uvádíme do optimálního stavu a zabraňujeme vzniku a rozvoji funkčních poruch. Cvičeními můžeme odstranit nejen svalové zkrácení a oslabení, ale také i zafixovaný návyk vadného držení těla a nesprávně prováděných pohybů v některé části těla.


Působení kompenzačních cvičení je možné zacílit jak na pasivní složku hybného systému, tak i na složku aktivní-svalovou tkáň.Cvičení musíme provádět přesným způsobem, svaly nejdříve uvolnit a potom protahovat! Při výběru cvičení vycházíme z fyziologických poznatků o hybném systému. Hybný systém zajišťuje hybnost organismu.

 

kompenzacni_cviceni_ledni_hokej_amateri

 

SVAČINA A SERVIS

 

 

Jak jste si již zvyklí, na akcích tohoto typu pro Vás bude připraveno i zázemí s občerstvením, kde bude připraveno ovoce, něco na doplnění energie, ale i vlastní kávovar s výtečnou jihoamerickou kávou od mistra Trčky. 

 

Tato zóna oddychu bude připravena v jedné z šaten a bude Vám k dispozici po celou dobu kempu. 

 

Na akci budeme mít pro každého i náš tréninkový dres, takže si svůj brát nemusíte.

 

servis_pro_hokejove_amatery

 

WELLNESS

Jak důležitá je regenerace po výkonu, zde není potřeba vůbec připomínat.

 

Hned vedle zimáku je wellness centrum, které jsme celé zamluvili pouze pro nás.

 

Budeme mít k dispozici menší bazén, vířivku a finskou saunu, takže po náročném odpoledni budeme mít skvělou příležitost okamžitě dobít baterky, což bude naprostá pecka.

 

regenerace_ledni_hokej

 

TÝMOVÁ VEČEŘE 

Celý hokejový den poté zakončíme společně u pivka a večeře, kde celou akci vyhodnotíme a popustíme uzdu nekonečným debatám o hokeji a nejen tom amatérském.

 

Jídlo se bude servírovat v restauraci, která je v útrobách zimního stadionu, tudíž nebude potřeba nikam cestovat.

 

 jidlo_amatersky_hokej

 

CO SI VZÍT S SEBOU ?

 

Jelikož je program trošku obsáhlejší od klasického tréninku, raději zde uvedu i seznam věcí, které si standardně nebalíte a bylo by dobré si je vzít.

 

2x ribano, sportovní věci na rozcvičku a kompenzační cvičení, 3-4 ručníky ( z toho jeden větší, na kterém budete ležet při kompenzačkách), plavky do wellness.

 

 

 

 

CELÝ TÝM MODERN HOCKEY SE NA VÁS BUDE TĚŠIT !

 

Tygrik