Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
3.7.2021
HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY V MINIHOKEJI 28.8. VE VYŠKOVĚ

Tradice pokračuje, a tak už to máme po několikáté na závěr letních prázdnin opět oblíbený turnaj v minihokeji ve formátu 3-3 ve třetině.  Určitě si toto datum zapište do kalendáře a už můžete pomalu zasílat přihlášky a složení soupisek týmu.  Těšit se můžete jako vždy na výbornou organizaci, ...
Více zde >>>
28.5.2021
MH COVID CUP 2021 - HOKEJOVÝ TURNAJ PRO AMATÉRY

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.   Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlo...
Více zde >>>
15.5.2021
REGISTRUJTE SE NA LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY V MILEVSKU

Covidová situace se výrazně zlepšila. Zimní stadiony znovu otvírají a tak by nemělo nic bránit tomu, aby opět proběhli populární letní kempy. Stejně jako v minulém roce pojedem do Milevska. Budeme se těšit na naše stálice a opory, ale stejně tak i na nováčky, kteří rozšíří naši početnou skupinu...
Více zde >>>
14.5.2021
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 4.DÍL

V dnešním dílu se zaměříme na to, jak lze VR brýle v kombinaci se  Sense Arenou  (SA) využít, nejen jako tréninkový nástroj mimo led, ale jak zúročit její možnosti při nedílné a často velmi podceňované fázi samotného tréninku na ledě a samozřejmě i utkání, a to je rozcvička.   Nemusím se drže...
Více zde >>>
28.3.2021
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL

Určitě jste již někde zaznamenali videa nebo fotky, kde jste viděli brankáře NHL mačkat nějaké tlačítka na zdi, ťukat do displeje se speciálními brýlemi atd.  Stejně rychle jak se vyvíjí hra samotná, jde dopředu i samotný trénink a nemůžeme se tedy divit, že k tréninku na ledě, dávkám s kondičn...
Více zde >>>

MH COVID CUP 2021

 

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 

modern_hockey_covid_cup_2021_amatersky_hokejovy_turnaj 

HRACÍ DNY

Covid cup budou hrát týmy superligy. Hrací dny jsou neděle, pondělí, úterý a středa.

 

S tím, že v neděli se odehraje kompletní kolo a bude se začínat od 17 hodin a poslední zápas skončí 22:45. Další kolo bude rozložené do dalších třech dnů. V pondělí jeden zápas od 21:15, v úterý jeden zápas od 21:15 a ve středu dva zápasy, jeden v 17:30, druhý v 19:00.

 

Znamená to pro všechny týmy 2 zápasy v týdnu. Každý tým zažije zápasy v rychlém sledu, tím myslím hrát v neděli a hned v pondělí. Tomuto jsme přizpůsobili rozpis a týmy, které budou hrát hned v pondělí, budou v neděli začínat mezi prvními, aby tam byl delší čas na regeneraci.

 

 

SYSTÉM SOUTĚŽE

Základní část se odehraje dvoukolově každý s každým. To znamená 14 zápasů, první čtyři týmy po základní části postupují do semifinále, které se odehraje na dva vítězné zápasy.

 

Vítěz semifinálových bojů postoupí do finále, které bude taky na dva vítězné zápasy. Prohrané týmy ze semifinále odehrají zápasy o třetí místo.

 

Zápas se bude hrát klasicky 3x15, pravidla jak v superlize i s pravidlem o trestu na 7 minut. Pravidlo tří hvězd v tomto turnaji neplatí.

 

Rozpis na celý červen naleznete zde - https://www.ahl.cz/soutez/covidcup/rozpis/

 

 hokejovy_turnaj_pro_amatery_brno_2021

JAK TO BUDE S TRENÉRY TÝMŮ?

Zde vyzkoušíme menší změnu oproti Superlize, kde má každý tým svého trenéra a budete se moct těšit na rotování koučů.

 

Ti si budou týmy losovat, takže budete moci ochutnat pokaždé třeba trošku jiný styl vedení týmu, než na jaký jste zvyklí.

Slibujeme si od toho, že se navzájem všichni ještě blíž poznáme a že i pro Vás hráče to bude zpestření a vytažení z klubového stereotypu.

 

A co si budeme nalhávat, jde hlavně o to, aby se eliminovala výhoda a síla týmu, který by trénoval nastálo Tůmič 😊

 

 

TÝMOVÉ I INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

 

Samozřejmě, že pro vítězný tým bude nachystán krásný pohár a s prázdnýma rukama neodejdou ani ti co se umístí na bedně.

 

Budeme pokračovat i online zápisech a statistikách, takže nic nebrání tomu rozdat i individuální ocenění pro ty nejlepší hráče.

 

Uvidíme, zda to bude přímo po turnaji, nebo na našem oblíbeném Galavečeru.

 

 

MOHOU SE ZÚČASTNIT U ÚPLNĚ NOVÍ HRÁČÍ?

Pokud máte ve svém okolí kamaráda, nebo si tento článek čteš jako úplně cizí člověk, který by chtěl okusit, jako to v naší MH rodině funguje a zahrát si v tomto originálním konceptu, kdy na sebe stavíme stejně silné formace, určitě dejte vědět.

 

Program je náročný a určitě se tam vyskytne i řada příležitostí, jak doplnit tým i úplné nováčky.

 

Stačí se ozvat Tůmičovi na fb, nebo na email: tuma@modernhockey


 turnaj_pro_hobiky_hokej_brno

 

UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME A VĚŘÍME ŽE TO BUDE ASPOŇ MALÁ NÁPLAST ZA ZRUŠENOU SUPERLIGU A POŘÁDNĚ SI TO UŽIJEME !

 

Tygrik