Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
6.1.2024
MH SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ POLOVINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Superliga měla za sebou nucenou vánoční pauzu a jelikož jsme v polovině základní části, je na čase si shrnout, jak si týmy v naší brněnské amatérské hokejové lize vedou.   Letos je to zřejmě nejvyrovnanější ročník v celé historii, kdy může kdokoliv porazit kohokoliv a téměř 70 % výsledků je o...
Více zde >>>
2.5.2023
OHLÉDNUTÍ ZA 13. ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ MH SUPERLIGY

Poprvé v historii jsme odéhráli naši hobby hokejovou soutěž v devíti týmech. Každý tým tak sehrál 32 zápasů a málokdo by čekal, že o pořádí prvních třech celků se rozhodne až v posledním kole. To jen ukazuje, že jen těžko můžeme hledat favorita a můžeme se tedy těšit na velmi dramatické čtvrtfiná...
Více zde >>>
3.4.2023
INFORMACE K LETNÍM HOKEJOVÝM KEMPŮM PRO AMATÉRY V MILEVSKU

Po loňské anabázi v Chomutově se vracíme do míst, kde jsme naše kempy pořádali v minulých dvou ročnících. Loni byl zimní stadion přes letní měsíce skrz energetické problémy uzavřen, ale letos jsme opět dostali pozvánku a rádi se do toho rodinného prostředí opět vracíme.   Kemp je určitě ta ne...
Více zde >>>
24.2.2023
TÝM MODERN HOCKEY DOKÁZAL VYHRÁT ZÁKLADNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ AMATÉRSKÉ LIGY NHLR

Už před včerejším utkáním proti Rajhradu bylo jasné, že o prvenství v základní části této amatérské ligy nemůžeme přijít, ale i tak jsme našli koncentraci a dokázali zvítězit. Paradoxně se s tímto týmem utkáme znovu už za týden, kdy odstartuje čtvrtfinále play off.   Teď si ale pojďme podívat...
Více zde >>>
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>

MH COVID CUP 2021

 

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 

modern_hockey_covid_cup_2021_amatersky_hokejovy_turnaj 

HRACÍ DNY

Covid cup budou hrát týmy superligy. Hrací dny jsou neděle, pondělí, úterý a středa.

 

S tím, že v neděli se odehraje kompletní kolo a bude se začínat od 17 hodin a poslední zápas skončí 22:45. Další kolo bude rozložené do dalších třech dnů. V pondělí jeden zápas od 21:15, v úterý jeden zápas od 21:15 a ve středu dva zápasy, jeden v 17:30, druhý v 19:00.

 

Znamená to pro všechny týmy 2 zápasy v týdnu. Každý tým zažije zápasy v rychlém sledu, tím myslím hrát v neděli a hned v pondělí. Tomuto jsme přizpůsobili rozpis a týmy, které budou hrát hned v pondělí, budou v neděli začínat mezi prvními, aby tam byl delší čas na regeneraci.

 

 

SYSTÉM SOUTĚŽE

Základní část se odehraje dvoukolově každý s každým. To znamená 14 zápasů, první čtyři týmy po základní části postupují do semifinále, které se odehraje na dva vítězné zápasy.

 

Vítěz semifinálových bojů postoupí do finále, které bude taky na dva vítězné zápasy. Prohrané týmy ze semifinále odehrají zápasy o třetí místo.

 

Zápas se bude hrát klasicky 3x15, pravidla jak v superlize i s pravidlem o trestu na 7 minut. Pravidlo tří hvězd v tomto turnaji neplatí.

 

Rozpis na celý červen naleznete zde - https://www.ahl.cz/soutez/covidcup/rozpis/

 

 hokejovy_turnaj_pro_amatery_brno_2021

JAK TO BUDE S TRENÉRY TÝMŮ?

Zde vyzkoušíme menší změnu oproti Superlize, kde má každý tým svého trenéra a budete se moct těšit na rotování koučů.

 

Ti si budou týmy losovat, takže budete moci ochutnat pokaždé třeba trošku jiný styl vedení týmu, než na jaký jste zvyklí.

Slibujeme si od toho, že se navzájem všichni ještě blíž poznáme a že i pro Vás hráče to bude zpestření a vytažení z klubového stereotypu.

 

A co si budeme nalhávat, jde hlavně o to, aby se eliminovala výhoda a síla týmu, který by trénoval nastálo Tůmič 😊

 

 

TÝMOVÉ I INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

 

Samozřejmě, že pro vítězný tým bude nachystán krásný pohár a s prázdnýma rukama neodejdou ani ti co se umístí na bedně.

 

Budeme pokračovat i online zápisech a statistikách, takže nic nebrání tomu rozdat i individuální ocenění pro ty nejlepší hráče.

 

Uvidíme, zda to bude přímo po turnaji, nebo na našem oblíbeném Galavečeru.

 

 

MOHOU SE ZÚČASTNIT U ÚPLNĚ NOVÍ HRÁČÍ?

Pokud máte ve svém okolí kamaráda, nebo si tento článek čteš jako úplně cizí člověk, který by chtěl okusit, jako to v naší MH rodině funguje a zahrát si v tomto originálním konceptu, kdy na sebe stavíme stejně silné formace, určitě dejte vědět.

 

Program je náročný a určitě se tam vyskytne i řada příležitostí, jak doplnit tým i úplné nováčky.

 

Stačí se ozvat Tůmičovi na fb, nebo na email: tuma@modernhockey


 turnaj_pro_hobiky_hokej_brno

 

UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME A VĚŘÍME ŽE TO BUDE ASPOŇ MALÁ NÁPLAST ZA ZRUŠENOU SUPERLIGU A POŘÁDNĚ SI TO UŽIJEME !

 

Tygrik