Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
     
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>
19.4.2022
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.   Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš ne...
Více zde >>>
31.3.2022
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí de...
Více zde >>>
28.3.2022
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení. Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu má...
Více zde >>>
5.2.2022
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste...
Více zde >>>

MH COVID CUP 2021

 

V neděli 30.5. se rozjíždí tzv. náhrada za naši populární Superligu, která by se letos nestihla letos důstojně odehrát, a proto jsme přišli s variantou tohoto zkráceného turnaje, kterým vyplníme program až do letních kempů.

 

Věříme, že vy sami se budete chtít sejít ve svých týmech po tak dlouhé době a zase se postupně budete dostávat do ztracené formy. Výpadek byl opravdu dlouhý a my věříme, že i tímto turnajem si uděláme radost, konečně se uvidíme zase pohromadě, a že vše bude probíhat v uvolněné atmosféře s pocitem štěstí, že se můžeme opět prohánět mezi mantinely.

 

modern_hockey_covid_cup_2021_amatersky_hokejovy_turnaj 

HRACÍ DNY

Covid cup budou hrát týmy superligy. Hrací dny jsou neděle, pondělí, úterý a středa.

 

S tím, že v neděli se odehraje kompletní kolo a bude se začínat od 17 hodin a poslední zápas skončí 22:45. Další kolo bude rozložené do dalších třech dnů. V pondělí jeden zápas od 21:15, v úterý jeden zápas od 21:15 a ve středu dva zápasy, jeden v 17:30, druhý v 19:00.

 

Znamená to pro všechny týmy 2 zápasy v týdnu. Každý tým zažije zápasy v rychlém sledu, tím myslím hrát v neděli a hned v pondělí. Tomuto jsme přizpůsobili rozpis a týmy, které budou hrát hned v pondělí, budou v neděli začínat mezi prvními, aby tam byl delší čas na regeneraci.

 

 

SYSTÉM SOUTĚŽE

Základní část se odehraje dvoukolově každý s každým. To znamená 14 zápasů, první čtyři týmy po základní části postupují do semifinále, které se odehraje na dva vítězné zápasy.

 

Vítěz semifinálových bojů postoupí do finále, které bude taky na dva vítězné zápasy. Prohrané týmy ze semifinále odehrají zápasy o třetí místo.

 

Zápas se bude hrát klasicky 3x15, pravidla jak v superlize i s pravidlem o trestu na 7 minut. Pravidlo tří hvězd v tomto turnaji neplatí.

 

Rozpis na celý červen naleznete zde - https://www.ahl.cz/soutez/covidcup/rozpis/

 

 hokejovy_turnaj_pro_amatery_brno_2021

JAK TO BUDE S TRENÉRY TÝMŮ?

Zde vyzkoušíme menší změnu oproti Superlize, kde má každý tým svého trenéra a budete se moct těšit na rotování koučů.

 

Ti si budou týmy losovat, takže budete moci ochutnat pokaždé třeba trošku jiný styl vedení týmu, než na jaký jste zvyklí.

Slibujeme si od toho, že se navzájem všichni ještě blíž poznáme a že i pro Vás hráče to bude zpestření a vytažení z klubového stereotypu.

 

A co si budeme nalhávat, jde hlavně o to, aby se eliminovala výhoda a síla týmu, který by trénoval nastálo Tůmič 😊

 

 

TÝMOVÉ I INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

 

Samozřejmě, že pro vítězný tým bude nachystán krásný pohár a s prázdnýma rukama neodejdou ani ti co se umístí na bedně.

 

Budeme pokračovat i online zápisech a statistikách, takže nic nebrání tomu rozdat i individuální ocenění pro ty nejlepší hráče.

 

Uvidíme, zda to bude přímo po turnaji, nebo na našem oblíbeném Galavečeru.

 

 

MOHOU SE ZÚČASTNIT U ÚPLNĚ NOVÍ HRÁČÍ?

Pokud máte ve svém okolí kamaráda, nebo si tento článek čteš jako úplně cizí člověk, který by chtěl okusit, jako to v naší MH rodině funguje a zahrát si v tomto originálním konceptu, kdy na sebe stavíme stejně silné formace, určitě dejte vědět.

 

Program je náročný a určitě se tam vyskytne i řada příležitostí, jak doplnit tým i úplné nováčky.

 

Stačí se ozvat Tůmičovi na fb, nebo na email: tuma@modernhockey


 turnaj_pro_hobiky_hokej_brno

 

UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME A VĚŘÍME ŽE TO BUDE ASPOŇ MALÁ NÁPLAST ZA ZRUŠENOU SUPERLIGU A POŘÁDNĚ SI TO UŽIJEME !

 

Tygrik