Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
28.12.2020
BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES

Situace bohužel připomíná hororový kolotoč. Sotva pracně seženeme ledy a vymyslím program, přijde jedno z dalších omezení. Samozřejmě nám to bere vítr z plachet a psychicky je to hodně náročné, ale rozhodli jsme se vymyslet další program i v nejpřísnějším nařízení.   Přijde nám škoda opět v...
Více zde >>>
19.12.2020
WINTER CLASSIC PROGRAM PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

Určitě jste všichni zaznamenali, že jsme poskočili v protiepidemickém systému do čísla 4, ve kterém se pro veřejnost uzavírají zimní stadiony.    Samozřejmě je to velmi nemilá a nepříjemná zpráva, že když už jsme se zase začínali dostávat do formy, tak by měla již poněkolikáté přijít další dl...
Více zde >>>
1.12.2020
OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED

OD ČTVRTKA SE V OMEZENÉM REŽIMU VRACÍME ZPÁTKY NA LED Jak jste jistě o víkendu zaznamenali na tiskové konferenci naší vlády, vnitřní sportoviště se budou opět otevírat, což se samozřejmě týká i zimních stadionů a my Vám přinášíme krátký článek o tom, jakým způsobem to bude v Modern Hockey v pro...
Více zde >>>
9.10.2020
SNOVÝ ÚVOD PRO OBA TÝMY MH V HOBBY LIZE NHL-R

V září odstartovala Neoficiální Hokejová Liga Rekreačních hráčů (NHL-R), které se letos představila ve zcela novém formátu. V obou výkonnostních divizí má Modern Hockey svoje zastoupení a vstup do soutěže se nám vydařil nad očekávání. V článku si můžete přečíst jak se rodily všechny naše výhry,...
Více zde >>>
30.9.2020
MH AWARDS 2020

PŘEDÁVÁNÍ TROFEJÍ V NAŠÍ AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE      V minulém týdnu na slavnostním Galavečeru předávaly individuální ocenění za  uplynou sezónu Superligy. V tomto článku si můžete prohlédnout všechny nominace i výherce.   Všem, kteří si s námi přišli posedět děkujeme a pro ty, kteří s...
Více zde >>>

WINTER CLASSIC PROGRAM PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

 

 Určitě jste všichni zaznamenali, že jsme poskočili v protiepidemickém systému do čísla 4, ve kterém se pro veřejnost uzavírají zimní stadiony. 

 

Samozřejmě je to velmi nemilá a nepříjemná zpráva, že když už jsme se zase začínali dostávat do formy, tak by měla již poněkolikáté přijít další dlouhá pauza, a tak jsme se rozhodli proti nepřízni osudu znovu zabojovat a poprvé v historii se vydat po širé nebe.

 

Ovšem i tam se může na vyhrazeném prostoru sejít pohromadě maximálně 6 lidí, ale i tak jsem zkusili vymyslet zajímavý program o kterém se dočtete níže v článku.

 

Jelikož je zájem o venkovní kluziště opravdu velký, hlavně ze stran brněnských mládežníckých klubů, jsme moc rádi, že se nám podařilo sehnat tak atraktivní termíny, za což chceme poděkovat všem, kteřím nám s tím pomáhali a posílali doporučení. Tím, že je to jediná možnost kde hrát hokej, tak provozovatelé neměli důvod jít dolů s cenou, ale i tak je to stále přístupné a odcházet budete určitě spokojeni.

 

A teď již k samotnému programu:

 

 

hokejove_kluziste_venku_brno_ricmanice_hokejove_zapasy_pro_amatery

 

ZÁPASY 2-2 S BRANKÁŘI 

 Vždy jsme přes Vánoce hlavně hráli a chceme se toho držet i tentokrát. Dlouho jsme přemýšleli jaký formát vzhledem k počtu hráčů zvolit. Samozřejmě v diskuzi padla řeč i o 3-3 na malé branečky, ale to nám nepřišlo dostatečně atraktivní a tak jsme se rozhodli pro model, který je možná náročnější, ale dle nás zábavnější i prospešnější pro rozvoj Vašich dovedností.

 

Vytvoříme vždy dva týmy 6+1 a po vzoru Superligy proti sobě budeme stavět vždy vyrovnané dvojice. Aby nedošlo k úpadku tempa, budou střídání vždy řízené pískáním, což nám zaručí dodržení vyrovnanosti, tak i udržení tempa, které bývá při hře na ,,rybníku,, vždy kritické a postupně upadá.

 

Od samotné hry si potom slibujeme množství osobních soubojů 1na1, ale i časté přečíslení, několikanásobně častější řešení gólových příležitostí, řadu střel a šancí, ale i okamžitou reakci do obrany po ztrátě kotouče. Aréna v Řícmanicích není tak velká jak klasické hřiště a tak skýtá ideální možnosti.

 

Věříme, že se tento model zalíbí a v budoucnou ho budeme na venkovních kluzištích využívat.

 

Cena: 400,- 

 

 

TRÉNINK 5+1

Tréninky nám zůstavají v podobném stylu, jako tomu bylo v minulých týdnech a těšit se tak můžete na individuální přístup a vysokou kvalitu, což jste si všichni pochvalovali a budeme se věnovat rozvoji všech nejdůležitějších hokejových dovedností.

 

V Řicmanicích bude kapacita pouze pro 5 lidí, kluziště na Vodove, které je svým rozměrem největším venkovním kluzištěm v ČR bude potom přepůleno a budeme moci teda potrénovat sice oddělně, ale ve větším počtu.

 

Cena: 500,- 

 

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE

Jako vždy se prosím přihlašujte v kalendáří akcí: ZDE

 

 Prosíme, aby jste se vyjádřili co nejdříve, ať se můžeme v případě zájmu pokusit zajistit a přidat další termíny.

 

Vážíme si i toho, že jste se odlašovali dostatečně předem, hledali za sebe náhradu, či jste částku za úhradu ledu poslali, když jste zapomněli.

 

V případě, že se chcete přihlásit, ale akce už je plná, napište na fb Tůmičova a on Vás přidá do náhradníků a Vy si potom už budete potom pouze hlídat to, zda se místo uvolnilo a Vy můžete jít.

 

 

 kluziste_na_brusleni_ricmanice_vodova_hokej_pro_amatery

ADRESY VENKOVNÍCH KLUZIŠŤ

Jelikož jsme na těchto stadionech nikdy nebyli, pro jistotu Vám zde přídávem odkazy s mapou, ať vše bez problému najdete.

 

Řícmanice

 

Vodova

 

 

POČASÍ 

Venkovní kluziště si samořejmě nesou riziko špatného počasí. V případě, že bude pršet, nebo sněžit a akce se nebude konat, budeme o tom informovat na našem facebooku, takže ho bedlivě sledujte.

 

 

 

PODĚKOVÁNÍ 

Děkujeme všem za podporu, jak fyzickou, tak psychickou. Bylo to neskutečně fajn Vás zase vidět, byť v omezeném počtu, a užít si trošku toho hokejového humoru.

 

Samozřejmě je to pro všechny nepříjemné, ale i tak jsme rádi i za to málo, pořád lepší než být zavřený doma....

 

Tygrik