Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
28.3.2021
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 3. DÍL

Určitě jste již někde zaznamenali videa nebo fotky, kde jste viděli brankáře NHL mačkat nějaké tlačítka na zdi, ťukat do displeje se speciálními brýlemi atd.  Stejně rychle jak se vyvíjí hra samotná, jde dopředu i samotný trénink a nemůžeme se tedy divit, že k tréninku na ledě, dávkám s kondičn...
Více zde >>>
26.2.2021
MÁM VÁS RÁD, ANEB ŽIVOT V NEHOKEJOVÉ DEPRESI

Velmi upřímná zpověď našeho Tůmiče o tom, co pro něj znamenáte, a jak moc těžký byl pro Modern Hockey celý poslední rok, který tak negativně ovlivnila pandemie covidu. Nahlédněte do duše našeho bouřliváka, který se nebojí upřímnosti a dává svým emocím přirozený průběh. Myslím, že řada z Vás bud...
Více zde >>>
16.2.2021
VIRTUÁLNÍ TRÉNINK SE SENSE ARENOU 2. DÍL

A máme tu další díl našeho seriálu, který je věnován hlavně našim mužům v maskách a jejich tréninku. Dnes nahlédneme pořádně pod pokličku celého programu a těšit se můžete i na slibované videa.  Dozvíte se, zda je lepší trénovat s ovladači, nebo popruhy na rukavicích, jaké druhy obtížnosti hra ...
Více zde >>>
1.2.2021
TRÉNINK VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ - 1.DÍL

Přináším Vám nový seriál, který bude pojednávat o tréninku ve virtuální realitě. Primárně je sice určený pro hokejové brankáře všech dovednostních úrovní a věku, ale určitě si v něm najdou svoje zalíbení i příznivci nových tréninkových metod. V prvním dílu se dozvíte, jak jsem se k virtuální real...
Více zde >>>
28.12.2020
BUDEME TRÉNOVAT I V PÁTEM STUPNI PES

Situace bohužel připomíná hororový kolotoč. Sotva pracně seženeme ledy a vymyslím program, přijde jedno z dalších omezení. Samozřejmě nám to bere vítr z plachet a psychicky je to hodně náročné, ale rozhodli jsme se vymyslet další program i v nejpřísnějším nařízení.   Přijde nám škoda opět v...
Více zde >>>

WINTER CLASSIC PROGRAM PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY

 

 Určitě jste všichni zaznamenali, že jsme poskočili v protiepidemickém systému do čísla 4, ve kterém se pro veřejnost uzavírají zimní stadiony. 

 

Samozřejmě je to velmi nemilá a nepříjemná zpráva, že když už jsme se zase začínali dostávat do formy, tak by měla již poněkolikáté přijít další dlouhá pauza, a tak jsme se rozhodli proti nepřízni osudu znovu zabojovat a poprvé v historii se vydat po širé nebe.

 

Ovšem i tam se může na vyhrazeném prostoru sejít pohromadě maximálně 6 lidí, ale i tak jsem zkusili vymyslet zajímavý program o kterém se dočtete níže v článku.

 

Jelikož je zájem o venkovní kluziště opravdu velký, hlavně ze stran brněnských mládežníckých klubů, jsme moc rádi, že se nám podařilo sehnat tak atraktivní termíny, za což chceme poděkovat všem, kteřím nám s tím pomáhali a posílali doporučení. Tím, že je to jediná možnost kde hrát hokej, tak provozovatelé neměli důvod jít dolů s cenou, ale i tak je to stále přístupné a odcházet budete určitě spokojeni.

 

A teď již k samotnému programu:

 

 

hokejove_kluziste_venku_brno_ricmanice_hokejove_zapasy_pro_amatery

 

ZÁPASY 2-2 S BRANKÁŘI 

 Vždy jsme přes Vánoce hlavně hráli a chceme se toho držet i tentokrát. Dlouho jsme přemýšleli jaký formát vzhledem k počtu hráčů zvolit. Samozřejmě v diskuzi padla řeč i o 3-3 na malé branečky, ale to nám nepřišlo dostatečně atraktivní a tak jsme se rozhodli pro model, který je možná náročnější, ale dle nás zábavnější i prospešnější pro rozvoj Vašich dovedností.

 

Vytvoříme vždy dva týmy 6+1 a po vzoru Superligy proti sobě budeme stavět vždy vyrovnané dvojice. Aby nedošlo k úpadku tempa, budou střídání vždy řízené pískáním, což nám zaručí dodržení vyrovnanosti, tak i udržení tempa, které bývá při hře na ,,rybníku,, vždy kritické a postupně upadá.

 

Od samotné hry si potom slibujeme množství osobních soubojů 1na1, ale i časté přečíslení, několikanásobně častější řešení gólových příležitostí, řadu střel a šancí, ale i okamžitou reakci do obrany po ztrátě kotouče. Aréna v Řícmanicích není tak velká jak klasické hřiště a tak skýtá ideální možnosti.

 

Věříme, že se tento model zalíbí a v budoucnou ho budeme na venkovních kluzištích využívat.

 

Cena: 400,- 

 

 

TRÉNINK 5+1

Tréninky nám zůstavají v podobném stylu, jako tomu bylo v minulých týdnech a těšit se tak můžete na individuální přístup a vysokou kvalitu, což jste si všichni pochvalovali a budeme se věnovat rozvoji všech nejdůležitějších hokejových dovedností.

 

V Řicmanicích bude kapacita pouze pro 5 lidí, kluziště na Vodove, které je svým rozměrem největším venkovním kluzištěm v ČR bude potom přepůleno a budeme moci teda potrénovat sice oddělně, ale ve větším počtu.

 

Cena: 500,- 

 

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE

Jako vždy se prosím přihlašujte v kalendáří akcí: ZDE

 

 Prosíme, aby jste se vyjádřili co nejdříve, ať se můžeme v případě zájmu pokusit zajistit a přidat další termíny.

 

Vážíme si i toho, že jste se odlašovali dostatečně předem, hledali za sebe náhradu, či jste částku za úhradu ledu poslali, když jste zapomněli.

 

V případě, že se chcete přihlásit, ale akce už je plná, napište na fb Tůmičova a on Vás přidá do náhradníků a Vy si potom už budete potom pouze hlídat to, zda se místo uvolnilo a Vy můžete jít.

 

 

 kluziste_na_brusleni_ricmanice_vodova_hokej_pro_amatery

ADRESY VENKOVNÍCH KLUZIŠŤ

Jelikož jsme na těchto stadionech nikdy nebyli, pro jistotu Vám zde přídávem odkazy s mapou, ať vše bez problému najdete.

 

Řícmanice

 

Vodova

 

 

POČASÍ 

Venkovní kluziště si samořejmě nesou riziko špatného počasí. V případě, že bude pršet, nebo sněžit a akce se nebude konat, budeme o tom informovat na našem facebooku, takže ho bedlivě sledujte.

 

 

 

PODĚKOVÁNÍ 

Děkujeme všem za podporu, jak fyzickou, tak psychickou. Bylo to neskutečně fajn Vás zase vidět, byť v omezeném počtu, a užít si trošku toho hokejového humoru.

 

Samozřejmě je to pro všechny nepříjemné, ale i tak jsme rádi i za to málo, pořád lepší než být zavřený doma....

 

Tygrik