Facebook
Youtube
Instagram

PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
     
5.9.2022
SPORTEGA (SPORTOBCHOD) NOVÝM PARTNEREM MODERN HOCKEY

Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit partnerství s tímto sportovním gigantem, který na našem trhu působí více než dvacet let.   Jsme sice hokejisté, ale především sportovci a nabídka Sportegy je opravdu obrovská, takže si na své určitě přijdou i příznivci raketových sportů, cyklist...
Více zde >>>
19.4.2022
SUPERLIGA MÁ ZA SEBOU 12. ZÁKLADNÍ ČÁST

Máme za sebou nejdelší základní část v historii naší amatérské hokejové ligy a je na čase vzít do ruky hokejovou lupu a detailně prozkoumat, jak se týmům dařilo a o které hráče se mohli během sezóny opřít.   Velký prostor dostanou tentokrát i trenéři všech týmů, které si vzal do parády náš ne...
Více zde >>>
31.3.2022
LETNÍ HOKEJOVÉ KEMPY BUDOU LETOS V CHOMUTOVĚ

Po dvou úžasných letech, které jsme mohli strávit v Milevsku, jsme byli nuceni opět změnit lokalitu. V Milevsku se letos nebude v srpnu skrz ekonomické podmínky mrazit, a tak jsme se rozhodli po pečlivé úvaze vybrat Chomutov, který si myslíme, že Vám veškerým nabízeným komfortem doslova vyrazí de...
Více zde >>>
28.3.2022
FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ OBOU NAŠICH TÝMŮ V AMATÉRSKÉ HOKEJOVÉ LIZE NHL-R

Máme za sebou konec jedné z mnoha hokejových soutěží pro amatérské hráče, se kterou můžeme být více než spokojení. Divizi A se nám podařilo vyhrát a v divizi H jsme skončili jen těsně druzí. Je tedy na čase si naše dosavadní působení zhodnotit, podívat se co nás čeká v play off a na závěr tu má...
Více zde >>>
5.2.2022
ZÁPASY NA OLYMPIJSKÉM FESTIVALU V BRNĚ

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součastí toho sportovního svátku a sehrát zápasy v tak atraktivním prostředí. Bruslit s pukem na holi pod otevřeným nebem za umělého osvětlení s nádechem olympijské atmosféry, to prostě nemá chybu. Loni jsme tyto romantické chvíle zažívali v Řicmanicích, kdy jste...
Více zde >>>

SUPERLIGA 2017/2018 - Změny na soupiskách!!!

Logo_Superliga

 

O minulém víkendu se nám základní část přelomila do své druhé poloviny a my jsme se nyní rozhodli sesumarizovat všechny změny, které se udály na soupiskách týmů. Došlo ke dvěma přestupům a připsáním nových hráčů do týmů. Největší vlnu posil můžeme zaznamenat především u Raptors, kteří se se 4 body krčí na posledním místě tabulky a potřebují čerstvou krev nejvíce. Více v článku.

 

 

PŘESTUPY

 

Michal Dvořák

 

modern_hockey_michal_dvorak

 

 

 

Black Hawks -> Raptors

Systém pokut a počáteční nedorozumění s trenérem Höklem ho donutily požádat o trejd. Je to jeden z nejlepších hráčů celé organizace a pokud ho nebude limitovat práce, můžeme se od něj těšit na pořádný průvan na ledě.

 

 

 

 

Šárka Aniolová

 

modern_hockey_sarka_aniolova

 

Los Bomberos -> Raptors

Šárce to časově tuto sezónu moc nevychází a bylo by ji těžké zařazovat do rozjetého vlaku Los Bomberos v této sezóně. Jednou zaskočila pomoci Raketám a ukázala, že se může stát tím nejlepším centrem ze všech třetích řad.

 

 

 

 

DOPLNĚNÍ SOUPISEK

 

 

MH RAPTORS

hobby_hokej_liga_brno_raptors

 

 

 

Patrik Doné, brankář

 

modern_hockey_patrik_done

 

Ač se Michal Komorník poctivě snaží a jeho tréninková morálka je obdivuhodná, ukázalo se, že post jedničky v Superlize je hodně těžká mise a není to pro brankáře nic jednoduchého. Patrik je úžasný brankář, který si připsal i několik startů v BALLH za MH Kačery. S Komim by měli vytvořit údernou dvojici a společně by měli pomoci Raptorům se odlepit ode dna.

 

 

 

 

 

Petr Londa, obránce/útočník

 

modern_hockey_petr_londaDalší z nadějných nováčků, který hrál hokej jako dítě. Dřímá v něm velký potenciál a pokud bude pravidelně chodit na tréninky, nebude dlouho trvat, aby se dostal do top formy. Preferuje pozici obránce, ale nastoupit může i v útoku. Jeho obětavost, urputná hra a dobrá rozehrávka ho bez problémů pasuje do první obranné dvojce. Pokud se všichni hráči sejdou, může při dobrém vyladění Raptoří obrana připomínat neprostupnou zeď.

 

 

 

Kamil Klapač, obránce/útočník

 

modern_hockey_kamil_klapac

 

Malý vzrůstem, velký výkonem. Tento kvalitní obránce bezpochyby patří do prvních obranných dvojic a mohl by zastupovat Jaru Chvátala, kterého moc často nepouští jeho brankářské povinnosti. Vzhledem k velkému zápornému skóre se Raptoři na jeho hru budou muset spoléhat a měla by mu v týmu patřit důležitá role.

 

 

 

 

 

Lukáš Brýdl, obránce/útočník

Poslední přírůstek je z dílny „hrajícího manažera“ Víti Šímy. Na tréninku se jevil velmi dobře a vypadá na 1-2 lajnu.

 

 

 

 

 

MH BLACK HAWKS

black_hawks_hokejovy_tym_brno

 

 

Martin Helma, útočník

 

modern_hockey_martin_helma

 

Univerzál, kterého to ale spíše táhne dopředu. Má dobrou střelu, pohyb i čuch na góly. Možná by to mohl být právě on, kdo se stane novým prvním centrem Jestřábů a bude nabíjet kanonýrovi Wächterovi.

 

 

 

 

 

Marek Vetr, útočník

 

modern_hockey_marek_vetr

Marek si ve svém prvním utkání v Modern Hockey připsal pět branek a rázně si řekl o zařazení do některého z týmů. V Superlize se chvíli rozkoukával, ale v posledních zápasech podává velmi dobré výkony. Velmy rychlý bruslař, který se hodí na křídlo ideálně do druhé formace.

 

 

 

 

 

 

MH LOS BOMBEROS

Hokej_brno_los_bomberos

 

 

 

Karel Kvasnička, útočník

 

modern_hockey_karel_kvasnicka

 

I přestože je nejmladším účastníkem Superligy, sebevědomí má na rozdávání. Je vlastníkem jedněch z nejšikovnějších rukou v MH a po rozpačitém úvodu naplno dokazuje jeho velký přenos. Stejně rychle, jak se dokáže dostat do úniku, se ovšem umí dostat i na trestnou lavici.

 

 

 

 

 

 

MH RED WHEELS

hokej_pro_amatery_brno_red_wheels

 

 

 

Lukáš Svánovský, útočník

 

modern_hockey_luke_svanovsky

Agresivní útočník, který je spjat s trenérem Kolečkářem, který mu trénuje po starším synovi nyní trénuje i toho mladšího. Hned v prvním zápase za RW ukázal, že by mohl do týmu vnést potřebný důraz a dravost. Jako křídlo by si mohl svědomitě plnit obranné i útočné povinnosti ve druhé formaci.

 

 

 

 

 

MH ROCKETS

amatersky_hokejovy_tym_brno_rockets

 

 

Ondřej Smolka, útočník

 

modern_hockey_ondra_smolka

Zde se jedná o rychlý comeback. Ondra si původně myslel, že nebude ligu stíhat, ale chuť po kvalitním hokeji mu prostě chyběla, a tak se opět zařazuje do kádru Raket. Loni ho zdobila velká bojovnost, která ho katapultovala ze třetí lajny do druhé, kde ovšem nebyl pouze do počtu, ale v mnoho zápasech byl dokonce jejím tahounem.

 

 

 

 

 

 

 

MH GRIFFINS

amatersky_hokej_brno_griffins

 

 

 

Úřadující šampioni prozatím k žádným změnám nešahají. Jejich hráčská účast je zatím fakticky nejpoctivější ze všech týmů, takže se často stávalo spíše, že hráči, kteří se nevešli do sestavy, vypomáhali u ostatních týmů. Ale kdo ví, třeba ještě vyvolá trenér Kudera nějaký nový vír na přestupním poli. Nebo bude věřit stávajícímu kádru a jeho tajemné vnitřní síle, že svoje bezpochyby vyrovnané zápasy překlopí častěji ve vítězství? Uvidíme.

 

 

 

A JAK SE SOUPISKAMI DÁL? CO DALŠÍ NOVÁČCI?

 

O Vánocích, kdy skončí 2. třetina základní části bude prostor pro poslední doplnění soupisek či různých přestupů a trejdů. Pak už budeme pomalu a jistě směřovat k play-off a jeho předkolům. Všichni váhavci, kteří prozatím třeba jen chodí na tréninky a chtěli by se pravidelně zapojit do Superligy, tak neváhejte a nahlaste se nám nejprve do skupiny Volných hráču na Facebooku.

 

 

Tygrik